TV MARKÍZA

Youtube content administrator

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1500 €

Úroveň

Pridané24.06.2021

Náplň práce

Náš tím na PR&Marketing oddelení sa opäť rozrastá. Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať na starosti obsah nášho Youtube kanálu. Jedná sa o externú formu spolupráce.

Čo robí Youtube content administrator v TV Markíza?

  • denne napĺňa YT kanál TV Markíza novým obsahom
  • zodpovedá za vzhľad a štruktúru YT kanála TV Markíza
  • spolupracuje s ostatnými členmi Social tímu a tímu centra Marketingu na kampaniach, výkonnostnom marketingu a analytike výsledkov
  • nastavuje optimalizáciu videí a playlistov (navrhuje KW a Tagy, dopĺňa thumbnail, endscreen, titulky, karty, atď.)
  • pravidelný reporting aj ad hoc analýzy
  • sleduje trendy, navrhuje nové riešenia pre neustále vylepšovanie vzhľadu, štruktúry a obsahu YT kanálu TV Markíza
  • spolupracuje s online redakciami na tvorbe a distribúcii obsahu pre YT kanál TV Markíza
  • zodpovedá za čo najlepší výkon publikovaného obsahu - navrhuje riešenia na propagáciu, spolupracuje pri tom s online marketing managerom
  • napĺňa požiadavky podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • Vášeň pre sociálne siete a videoobsah
  • Záujem o novinky/inovácie
  • Preukázateľné znalosti a expertíza platformy Youtube
  • Preukázateľné úspechy pri práci s YT (na svojom účte, alebo účtoch pre klientov)
  • Kreatívne myslenie
  • Základy analytických schopností
  • Tímový hráč
  • Schopný zvládať prácu v strese
  • Zmysel pre štruktúru, poriadok, čas

Prosíme o zaslanie CV v anglickom jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top