MARKÍZA

VOYO Analyst & Media Planner

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané11.06.2021

Náplň práce

Na obchodnom oddelení TV Markíza sa otvára skvelá príležitosť na pozícii VOYO Analyst & Media planner.

VOYO
je online platforma prostredníctvom ktorej si môžu zákazníci vyberať z
množstva atraktívnych premiér, rozprávok a príbehov pre celú rodinu,
obľúbených československých klasík, ako aj filmov a seriálov z celého
sveta a v neposlednom rade tu nájdu aj najaktuálnejší športový obsah.

Pozícia
je vhodná pre kandidáta/ku z agentúrneho prostredia, ktorý/á má prehľad
o mediálnom trhu, má skúsenosť s plánovaním a bookingom kampaní a
post-buy analýzami, pracoval/a so softvérmi Golem, Mamut a Medplan a
zároveň má vzťah k dátam, číslam a reportingu.

  • Sledovanie a analýza mediálneho trhu v rámci TV mediamixu a ostatných mediamixov
  • Analytika ohľadom trhu ( market share, GRPs, TRPs, afinita, SOR)
  • Plánovanie efektívneho ATL mediamixu
  • Bookovanie kampaní
  • Analýzy a vyhodnotenia kampaní
  • Príprava prezentácii o mediálnom trhu a v rámci online prostredia s
    cieľom informovať obchodné oddelenie o výsledkoch a trendoch
  • Príprava prezentácií pre klientov TV Markíza (ohľadom trhu, cieľových skupín, socdemo analýza a podobne)
  • Sledovanie a analýza nových trendov na mediálnom trhu

Požiadavky

  • Vysokoškolské II. Stupňa
  • Skúsenosť na podobnej pozícii alebo v agentúre aspoň 1-2 roky
  • Sledovanie obchodných trendov a stratégií na mediálnom trhu
  • Veľmi dobré komunikačné zručnosti
  • Používanie softvéru: Golem, Mamut, prípadné iné optimalizačné systémy
  • Analytické myslenie
  • Excel – pokročilý
  • AJ – B2

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Ponúkame

• Benefit Plus – cafeteria
• Home office
• Vzdelávanie podľa individuálnych potrieb
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• 3 sick days
• Príspevky k pracovným a životným jubileám
• 50% zľava do FAJN klubu
• Príspevok na detský tábor
• Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
• 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
• Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadla, iné akcie počas celého roka
• Eventy počas roka – Deň Zdravia, pikniky a grilovačky, firemné športové hry a iné
• Spolupráca s Nadáciou Markíza – grantové programy

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top