TV MARKÍZA

Social Media Specialist TikTok

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1500 €

Úroveň

Pridané24.06.2021

Náplň práce

Náš tím na PR&Marketing oddelení sa opäť rozrastá. Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Social Media Specialist TikTok.

Jedná sa o externú formu spolupráce.

Čo robí Social Media Specialist TikTok v TV Markíza?

  • podieľa sa na smerovaní stratégie prezentácie TV Markíza na sociálnych sieťach
  • spoluvytvára stratégiu obsahu a publikovania na sociálnej sieti TikTok
  • zodpovedá za obsahové napĺňanie účtu TV Markíza na sociálnej sieti TikTok
  • spracúva hotový obsah na účely publikovania na účte TV Markíza na sociálnej sieti TikTok
  • vytvára nový obsah pre účely publikovania na účte TV Markíza na sociálnej sieti TikTok
  • sleduje trendy a aplikuje ich po dohode s nadriadeným do svojej prace
  • spracúva analytiku účtu TV Markíza na sociálnej sieti TikTok
  • pôsobí ako mentor pre kolegov v rámci odovzdávania vedomostí a praktických zručností v súvislosti so sociálnymi sieťami, predovšetkým TikTok
  • napĺňa požiadavky podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • Vášeň pre sociálne siete
  • Preukázateľné znalosti a expertíza na soc. sieti TikTok
  • Preukázateľné úspechy pri práci s TikTok (na svojom účte, alebo účtoch pre klientov)
  • Kreatívne myslenie
  • Základy analytických schopností
  • Tímový prístup k práci
  • Schopnosť zvládať prácu v strese
  • Časová flexibilita