MARKÍZA

Backend Developer

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 2700 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané03.06.2021

Náplň práce

Oddelenie vývoja a podpory internetu v TV Markíza obsadzuje pozíciu Back-end Developer.

Náš tím vývojárov sa podieľa na tom, aby sa internetoví fanúšikovia dostali ku svojmu obľúbenému obsahu na VOYO platforme kedykoľvek a kdekoľvek, vždy spoľahlivo a vo vysokej kvalite a aby mali vždy zážitok zo sledovanie našej bohatej ponuky, či už na svojich mobilných zariadeniach, tabletoch, smart TV a HbbTV.

• vývoj logiky API pre mobilné a TV aplikácie, moduly do CMS systémov
• štruktúra a refaktoring kódov pre rýchlejšie zmeny pri zachovaní efektivity počas vysokej záťaži a zároveň schopnosť monitorovať jeho zdravie pri prevádzke
• stavba efektívnejšieho vývojového a testovacieho prostredia
• vývoj automatických deployment pipeline, testov a monitorovacích sond
• komunikácia s produktovým manažmentom a členmi tímu iných tímov

Požiadavky

• VŠ vzdelanie v obore Informačné technológie
• Skúsenosť na pozícii Back-end developer aspoň 3 roky
• Skúsenosť s navrhovaním štruktúry kódu podľa software design princípov
• Rýchly vývoj vrátane testov
• Automatizácia rutinných úloh
• Správa kódov pri paralelnom vývoji v tíme a diagnostika produkčných problémov na základe logov a monitoringu
• Tímový prístup
• Záujem o nové technológie a neustále sledovanie trendov
• Dôslednosť, presnosť a schopnosť aktívne riešiť vzniknuté nedostatky
• Veľmi dobré znalosti Web technológií (HTML,CSS a iné)

• PHP – expert
• MySQL - expert
• Nette – expert
• Redis – expert
• ElasticSearch -expert
• RabbitMQ - expert
• CI/CD – expert
• Java script, framing- expert
• UX design - skúsenosti s riešením UX v oblasti digitálnych projektov
• Anglický jazyk – B2

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku.

Budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Ponúkame

• Atraktívna práca pre TOP brand s pozíciou lídra na televíznom trhu
• Práca v mladom, príjemnom a rýchlo rozvíjajúcom sa prostredí
• Možnosť pracovať na diaľku
• Možnosť pracovať TPP alebo formou externého kontraktu
• Benefit Plus – cafeteria
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• 3 sick days
• Príspevky k pracovným a životným jubileám
• 50% zľava do Fajn klubu (fitness)
• Príspevok na detský tábor
• Príspevok pri svadbe/narodení dieťaťa
• 3 benefitné SIM karty pre členov rodiny
• Súťaže o lístky na koncerty, festivaly, divadlá, iné akcie počas celého roka
• Zamestnanecké eventy – Deň Zdravia, pikniky, grilovačky, športové akcie
• Spolupráca s Nadáciou Markíza – zamestnanecké grantové programy