Go back Späť
Kreatívci

Junior Copywriter

MarketKing

Mesto: Bratislava

Typ: Remote

Plat: 50 — 750 eur

Dátum pridania: 20.01.2019

Kto sme?

Sme strategická marketingová agentúra. Pracujeme ako externý marketingový partner progresívnych firiem, ktorým dodávame širokú škálu odborných a kreatívnych činností. Vytvárame a priebežne rozvíjame strategické koncepcie, ktoré pomáhajú dosahovať ich podnikateľské ciele.

Náplň práce

Na čom budeš pracovať?

Hlavnou náplňou tvojej práce, bude príprava zaujímavých článkov v oblastiach zdravej životosprávy, medicíny, nehnuteľností, marketingu, polygrafie, ekológie a životného prostredia, investovania, hoteliérstva a ubytovania, medzinárodnej prepravy, logistiky a sťahovania, modernej domácnosti, financiách a mnohých ďalších pútavých témach.

Ďalej budeš pracovať:
- na tvorbe, aktualizácii a kontrole produktových textov - tvoje texty sa objavia na desiatkach webov významných slovenských spoločností
- na tvorbe newsletterov pre rôzne projekty
- na tvorbe kampaňových reklamných textov.

Požiadavky

Čo požadujeme?

- záujem o niektorú z uvedených tém a chuť o nej písať,
- všeobecný rozhľad, kritické myslenie,
- kultivovaný písomný prejav a schopnosť formulovať text tak, aby nadchol čitateľa - slovenčinu musíš mať v malíčku,
- dôkladnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilitu,
- vlastný počítač, schopnosť vystúpiť z komfortnej zóny a pracovať z domu.

Ponúkame

Čo ponúkame?

- flexibilný pracovný čas,
- kreatívnu prácu pre prestížnych klientov,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- osobné ohodnotenie na základe plnenia termínov, skúseností a pracovných výsledkov,
- dlhodobú spoluprácu.

Mám záujem

Mám záujem