Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1700 €

Dátum pridania: 29.10.2019

Marketinger je digitálna reklamná agentúra, ktorá má svoje zásady – namiesto prázdnych rečí poriadna práca a namiesto nezmyselného networkovania pevné vzťahy vo vnútri firmy.

Sme partia mladých ľudí, ktorým záleží na tom, aby sme klientom skutočne pomáhali uplatniť sa v prostredí digitálu. Partia ľudí, ktorí sa dokážu spolu zabaviť a nasmiať, ale tiež sa navzájom posúvať a podnecovať k lepším výsledkom. Ľudí, ktorí robia všetko preto, aby digitálna reklama na Slovensku nestagnovala, a na svoju prácu sú právom hrdí.

Nájdeš nás v domčeku na Liptovskej 31 v širšom centre Bratislavy a objavíš tu hneď niekoľko reklamných nadšencov, ktorí sa venujú analýze dát, tvorbe webov, kreatíve, sociálnym sieťam, ako aj marketingovej automatizácii. Pridáš sa?

Viac o nás sa dočítaš na webe www.marketinger.sk. Písanie životopisu si môžeš spríjemniť našou fanpage s najväčšou komunitou fanúšikov v oblasti reklamy a marketingu na Slovensku.

Náplň práce

Aktuálne hľadáme do tímu ďalšieho Marketingera, ktorý nám bude pomáhať s PPC kampaňami.

Čo bude náplňou tvojej práce?

Nástup:
Čím skôr, tým lepšie. Obsadzujeme posledné miesta v tíme.

Požiadavky

Veríme, že ti žiadny z nasledujúcich pojmov nebude cudzí. Ovládať by si totiž mal/a:

Okrem toho sa na teba bude dať spoľahnúť, veci budeš robiť aj z vlastnej iniciatívy, chceš profesijne rásť, nechýba ti sebakritika a rád/rada pracuješ v tíme.

Ponúkame

Teraz to najlepšie. U nás ťa totiž čaká:

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku