+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Marketing Specialist pre svetové SEO tooly

Mangools

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 1700 €

Dátum pridania: 15.03.2020

Sme Mangools - vyrábame svetové SEO nástroje známe skvelým UX, ktoré už vyskúšalo viac ako 800-tisíc ľudí z celého sveta, vrátane gigantov ako Airbnb, Adidas alebo Skyscanner. Náš prvý tool, KWFinder, je jedným z najobľúbenejších nástrojov na analýzu kľúčových slov na svete.

Naša firma (itrinity, s.r.o.) sa umiestnila na druhom mieste v Deloitte rebríčku najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe.

Napriek tomu nie sme žiaden korporát, ale partia mladých ľudí s uvoľnenou firemnou (ne)kultúrou so sídlom v centre Bratislavy.

Náplň práce

Ulietavaš si na digitále? Baví ťa robiť PPC, email a social kampane s namakaným ROI? V tom prípade máme pre teba ponuku ;)

Keďže plánujeme robiť veľa nových cool marketingových aktivít vo svete SEO toolov, hľadáme nového marketingového kamoša do nášho rastúceho tímu.

Tvojou prácou bude:

Koho hľadáme?

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

Mangools má aktuálne 2 pracovné ponuky

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 26 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka