Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior PPC Specialist

Madviso

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1400 eur

Dátum pridania: 08.01.2019

Ahoj! My sme Madviso. Sme mladá a ambiciózna online marketingvá agentúra. Máme ale dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok, eshopov, ecommerce a online marketingom. Sme špecialisti na SEO, ecommerce, sociálne siete a pravidelne organizujeme workshopy na tieto témy. Spolupracujeme s klientmi, ktorým pomáhame rásť vďaka funkčným riešeniam a efektívnemu marketingu. Máme však rozbehnutých aj niekoľko vlastných projektov. V online svete nie sme žiadne béčka, a naše stratégie prinášajú klientom zvyšovanie predaja. Na všetko ostatné, čo ťa zaujíma, ti radi odpovieme na osobnom stretnutí. Nepotrpíe si na formality, pokojne nám tykaj.

Náplň práce

Čo bude náplňou tvojej práce?
návrh, optimalizácia a audit PPC kampaní,
práca s PPC systémami Google Ads, Facebook Ads, Sklik,
vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok,
vyhodnocovanie efektivity PPC kampaní,
tvorba reportov, analýz a prezentácií,
sledovanie konkurencie, nových trendov, vyhľadávanie nových príležitostí.

Požiadavky

Čo od teba očakávame:
samostatnosť, zodpovednosť a proaktivitu,
orientáciu na detail a analytické myslenie,
skúsenosti s prácou na podobnej pozícii alebo ako freelance,
schopnosť doručiť dohodnuté výsledky,
pozitívny prístup a tímovú spoluprácu.
Ako to bude prebiehať?
Pokiaľ máš skúsenosti na podobnej pozícii, nebude pre teba žiadny problém vypracovať jednoduché zadanie, ktoré ti pošleme obratom emailom. Následne by sme sa tebou radi stretli. Tvoje CV a niečo o sebe nám pošli na info@madviso.com. Hľadáme kandidáta na internú spoluprácu.

Ponúkame

Čo ponúkame my:
práca v mladom, dynamickom kolektíve,
flexibilný pracovný čas,
priestor realizovať svoje schopnosti a nadobúdať cenné skúsenosti,
firemné akcie,
možnosť home office (pri samostatnej práci po zaučení),
účasť na našich eventoch a školeniach zadarmo.