Go back Späť
Marketéri

Junior Sales & Account Manager

Madviso

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 700 — 2500 eur

Dátum pridania: 08.01.2019

Ahoj! My sme Madviso. Sme mladá online marketingvá agentúra, máme však dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok, ecommerce a online marketingom. Sme špecialisti na SEO a ecommerce. Spolupracujeme s veľkámi hráčmi, ale pomáhame rásť aj malým a stredne veľkým spoločnostiam či klientským projektom. Máme však rozvinutých aj niekoľko vlastných projektov. Realizujeme školenia, workshopy a prednášky na rôzne témy, ktoré sa týkajú nášho segmentu. V online svete nie sme žiadne béčka a naše stratégie prinášajú klientom zvyšovanie predaja. Na všetko ostatné, čo ťa zaujíma, ti radi odpovieme na osobnom stretnutí.

Náplň práce

Hľadáme amiciózneho kolegu s podrezaným jazykom, ktorý sa nebojí žiadnej výzvy. Máš skúsenosti s prácou obchodného zástupcu? Máš silné komunikačné schopnosti a záujem o prácu v oblasti online marketingu? Určite sa nám ozvi.

Do našej online marketingovej agentúry hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Sales a Account Manager. Tvojou úlohou bude najmä aktívne kontaktovanie potenciálnych klientov, ako aj komunikácia s tými súčasnými kvôli ich ďalším požiadavkám. Ak sa nebojíš telefonovať a rád kávičkuješ, toto je ponuka presne pre teba. 😉

Čo bude náplňou tvojej práce?
hunting – aktívne kontaktovanie potenciálnych klientov (telefonicky, emailom, osobne),
networking – dlhodobý kontakt a komunikácia s klientmi a vytváranie vzťahov s nimi,
research trhu a presale,
navrhovanie zmien a zlepšovanie procesu,
manažovanie eventov spoločnosti,
komunikácia v rámci tímu.

Požiadavky

Čo od teba očakávame?
samostatnosť, proaktívnosť a zodpovednosť,
dokonalé komunikačné schopnosti,
zmysel pre detail,
schopnosť rýchlo sa učiť,
prehľad vo svete online a ecommerce veľkou výhodou,
pozitívny prístup k práci a k životu,
úsmev, pozitívnu energiu a otvorenosť,
dlhodobú spoluprácu.

Ponúkame

Čo ponúkame my
práca v mladom dynamickom kolektíve,
flexibilný pracovný čas,
priestor realizovať svoje schopnosti a nadobúdať cenné skúsenosti,
služobný telefón,
firemné akcie a pivo,
možnosť home office,
účasť na našich eventoch a školeniach zadarmo.

Mám záujem

Mám záujem

Madviso má aktuálne 3 pracovné ponuky