Go back Späť
Marketéri

Junior Marketing Manager

Madviso

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 900 €

Dátum pridania: 21.10.2019

Za agentúrou Madviso stojí SEO a e-commerce špecialista Karol Voltemár. Svoje dlhoročné skúsenosti v IT a online marketingu sa rozhodol zúžitkovať a spojiť pod jednou strechou, pretože marketing a vývoj sú spolu veľmi úzko prepojené. Našim cieľom je pomáhať klientom zvyšovať obraty vďaka efektívnej marketingovej stratégii založenej na kvalitnom e-commerce riešení a dátach. Biznis klientov, ktorí nám dali dôveru posúvame na vyššiu úroveň. Okrem marketingu sa venujeme aj vzdelávaniu v rámci online marketingu a poskytujeme poradenstvo v oblasti online podnikania. Buď aj ty súčasťou Madviso tímu.

Náplň práce

Žiješ marketingom a e-commerce? Rád vymýšľaš nové zlepšenia procesov? Vyznáš sa v online trendoch, sociálnych sieťach, si doma aj vo vodách copywritingu a vieš čo je to marketingová stratégia? Hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu Junior Marketing Manager. Vezmeme aj ambiciozneho študenta tretieho alebo štvrtého ročníka VŠ. Ide o internú pozíciu v kancelárii v Bratislave, budeš pracovať na Leškovej.

Čo budeš robiť
Pomoc pri správe sociálnych sietí a reklamných kampaní.
Príprava textových výstupov pre rôzne kanály (newsletter, sociálne siete, blogové príspevky, obsah webstránky a iné).
Pomoc tímu so správou Google Ads.
Pomoc s akvizíciou klientov a organizáciou našich školení.
Nadväzovanie kontaktov s partnermi, podujatiami, konferenciami
Reportovanie a analýzy, kontrola kvality výstupov v rámci tímu a zverených projektov.
Kontrola kvality výstupov a dodržiavania termínov.
Pomoc pri správe obsahu e-shopov a webstránok.
Na akých projektoch budeš pracovať?
Potrebujeme pomôcť s klientskými a internými projektami. Máme vlastné internetové magazíny, ktoré ťa potrebujú tiež. Okrem toho sme spustili vlastnú e-commerce platformu na prenájom Midasto, svoje nadšenie pre online biznis u nás naplno využiješ.

Požiadavky

Hľadáme v prvom rade stabilného a spoľahlivého člena tímu, ktorý sa stotožňuje s našimi hodnotami a chce sa spolu podieľať na našich úspechoch. Práca pre teba neznamená len ďalšiu príležitosť na doplnenie skúseností v rámci CV ale niečo, čo ťa baví a posúva vpred. Nájdeš u nás príjemnú a uvoľnenú atmosféru. Oceňujeme otvorenú komunikáciu. Vítame každú iniciatívu na zlepšenie nášho systému a budeme radi, ak si budeme rozumieť nielen po profesnej ale aj ľudskej stránke (AKA poď na pivo).
Nehľadáme nadupaného marketingového mága, ale niekoho, kto by sa ním rád stal. Ak v niečom nie si doma, radi ťa doučíme, no najskôr musíš chcieť sám.

Očakávame tiež
100 % slovenskú gramatiku (tip top).
Samostatnosť (mikromanažment sa u nás nenosí).
Skúseností so správou sociálnych sietí (vieš čo je Business Manager).
Dodržiavanie deadlinov.
Komunikatívnosť a proaktívny prístup.
Schopnosť viesť osobné stretnutie, komunikovať telefonicky, e-mailom.
Kultivovaný, bezchybný písomný prejav.
Orientáciu na detail (akákoľvek iná orientácia nám neprekáža, ale táto je dôležitá).
Schopnosť kriticky a konštruktívne myslieť.
Znalosť Google Analytics, Moz a WordPress výhodou, (Been there done that).
Skúsenosť s prácou Adobe Photoshop a Adobe Illustrator výhodou. (JPG,PNG, SVG, DPI, GIF nepoznáš? Doštuduj si ;).

Ponúkame

Možnosť všestranného rozvoja v rámci online marketingu a e-commerce.
Príjemné pracovné prostredie s vlastným pracovným miestom, výkonným PC a dvoma monitormi.
Možnosť bezplatnej účasti sa na každom školení či prednáške, ktoré organizujeme.
Čiastočnú flexibilitu (home office po vzájomnej dohode).
Motivačné pracovné ohodnotenie (pravidelný rast mzdy pri dlhodobej spolupráci).
Je s nami celkom sranda. ;)

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku