Go back Späť
Kreatívci

Junior Korektor & Copywriter

Madviso

Mesto: Bratislava

Typ: Internship

Plat: 240 — 600 eur

Dátum pridania: 08.01.2019

Ahoj! My sme Madviso. Sme mladá a ambiciózna online marketingvá agentúra. Máme ale dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok, eshopov, ecommerce a online marketingom. Sme špecialisti na SEO, ecommerce, sociálne siete a pravidelne organizujeme workshopy na tieto témy. Spolupracujeme s klientami, ktorým pomáhame rásť vďaka funkčným riešeniam a efektívnemu marketingu. Máme však rozbehnutých aj niekoľko vlastných projektov. V online svete nie sme žiadne béčka, a naše stratégie prinášajú klientom zvyšovanie predaja. Na všetko ostatné, čo ťa zaujíma, ti radi odpovieme na osobnom stretnutí.

Náplň práce

Gramatické a štylistické korektúry textov.
Tvorba článkov podľa zadania, samostatný návrh tém, ich spracovanie a publikovanie.
Príprava obsahu pre sociálne siete (neboj sa, zaučíme ťa) pre interné a klientské projekty.
Práca s databázou, vyhľadávanie potenciálnych klientov, pomoc pri organizácii eventov.
Čokoľvek čo sa chceš od nás naučiť a s čím ti vieme pomôcť.

Požiadavky

Od teba očakávame, že…
máš 100 % gramatiku slovenského jazyka, a skvelé štylistické schopnosti.
máš pozitívny prístup k práci, veselú povahu a chuť učiť sa nové veci.
sa uvidíme aspoň 3x týždenne u nás v kancli, 80 hodín/mesiac. (Ak ťa zaujíma home office, ten je po kompletnom zaučení a samostatnosti čiastočne možný.)
sa budeš veľa, veľa pýtať a veľa sa dozvieš.
si študent min. 3. ročníka VŠ. (zameranie žurnalistika, marketing, masmediálne štúdiá, slovenský jazyk).
neohŕňaš nad prácou nos. 😛
ovládaš prácu s PC a máš skúsenosti s WordPress (aspoň na používateľskej úrovni).
Ďalší cudzí jazyk a predchádzajúce skúsenosti s korektúrami a prípravou článkov sú veľkou výhodou.

Ponúkame

Ponúkame ti možnosť pracovať v malom (ale šikovnom) tíme, kde rýchlo zapadneš a zaručene sa nebudeš cítiť ako na stáži. U nás nebudeš nosiť kávu a pozerať do blba, naučíš sa množstvo praktických vecí, ktoré ti (pokiaľ u nás nezostaneš na večnosť) pomôžu uplatniť sa v budúcnosti. Uvedomujeme si, že si ako marektingový guru z neba nespadol, a tomu prispôsobujeme aj tvoje zadania (neplatí pokiaľ si one of a kind unicorn genius). Ako pre teba je účasť na workshopoch a prezentáciách, ktoré organizujeme (pri dodržaní dohodnutej dochádzky) zadarmenko. Táto naša ponúkaná (platená) stáž v trvaní minimálne 6 mesiacov v prípade obojstrannej skúsenosti môže prerásť (budeme sa veľmi tešiť) do dlhodobej spolupráce. Tým chceme povedať, ehm, že si nehľadáme krátku známosť.

Mám záujem

Mám záujem

Madviso má aktuálne 3 pracovné ponuky