Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Digital Copywriter

Madviso

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 700 — 1000 eur

Dátum pridania: 29.05.2019

Ahoj! My sme Madviso. Sme mladá a ambiciózna online marketingová agentúra. Máme však dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok, e-shopov, e-commerce a online marketingom. Sme špecialisti na SEO, e-commerce, sociálne siete a pravidelne organizujeme workshopy na tieto témy. Spolupracujeme s klientmi, ktorým pomáhame rásť vďaka funkčným riešeniam a efektívnemu marketingu. Máme však rozbehnutých aj niekoľko vlastných projektov. V online svete nie sme žiadne béčka a naše stratégie prinášajú klientom zvyšovanie predaja. Na všetko ostatné čo ťa zaujíma ti radi odpovieme počas osobného stretnutia.

Náplň práce

Máš už dosť škatuľkovania sa do jednotlivých pracovných pozícií? Nie si ani Account ani Copywriter ani manažér sociálnych sietí, no vyznáš sa tak trochu vo všetkom?Čo budeš teda robiť?- Budeš pracovať v online prostredí, teda s počítačom a internetom.- Budeš nám pomáhať s prípravou rôznych textov (príspevky na Facebook, články, blogy, texty do newslettra, produktové texty, text do sekcie na stránku, text na banner, a iné).- Tie texty budeš všade možne nahadzovať (admin, G-drive, newsletter a iné).- Potrebujeme tvoju pomoc pri kontrole gramatiky (tak, aby sa Štúr neobracal v hrobe).- Nečakáme, že budeš strúhať bannery z rukáva, ale ak si už niekedy videl Ps, Ai a vieš že to nie sú skratky Postskriptum a A iné, bude to super.- Budeš spravovať sociálne siete, plánovať príspevky, prispievať na Instagram a iné.Poklikáš si aj AdWords.- Pomôžeš nám s akvizíciou klientov a organizáciou eventov.- Budeš nám pomáhať s rôznymi zadaniami vrámci online marketingovej stratégie našich klientov.- Reportovanie a analýzy, kontrola kvality výstupov.A to všetko dobrovoľne!

Požiadavky

Očakávame že máš- výbornú gramatiku a štylistiku,- skúsenosť s prácou v agentúre alebo v prostredí e-commerce,- skúsenosť s prácou v tíme, a vieš sa pýtať ak niečomu nerozumieš,- schopnosť rýchlo sa učiť, si kreatívny a komunikatívny,- orientáciu na detail,- schopnosť proaktívne navrhovať zmeny a zlepšovať proces,- vieš kriticky a konštruktívne myslieť,- si PRO Google user a to, čo nevieš, si dokážeš naštudovať samostatne,- znalosť Google Analytics, Moz a WordPress výhodou,- skúsenosť s prácou Adobe Photoshop a Adobe Illustrator výhodou,- pozitívny prístup k práci a k životu a zmysel pre humor.- vieš a chceš chodiť do práce načas a pravidelne :D.A samozrejme si super parťák do tímu čo nechodí do práce preto, aby chodil do práce, ale preto, že ho to baví.