Madness Advertising

Account Manager

FormaFull-time

Plat1100 — 1300 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané14.07.2021

  • Madness Advertising je napredujúca reklamná agentúra, zabezpečujúca široké možnosti prezentácie v offline svete.
  • Dlhodobo pripravujeme riešenia pre rozmanité portfólio klientov, v ktorom sa nachádzajú silné stabilné značky i začínajúce projekty.
  • Rok čo rok prinášame na slovenský a rakúsky trh najzaujímavejšie novinky z oblasti prezentačných systémov.
  • Patríme k hlavným partnerom niekoľkých väčších marketingových eventov.
  • Dokážeme komplexne pokryť každú potrebu klienta pre bezproblémovú účasť na výstave, evente alebo konferencii akéhokoľvek rozsahu.

Náplň práce

  • vedenie zverených projektov, v ktorých budeš spojkou medzi klientom a našou produkciou
  • príprava cenových ponúk a časových plánov pre projekty
  • denná starostlivosť o pohodlie našich starých i nových klientov
  • pretavenie klientských predstáv do jasného zadania, ktoré posúvaš ďalej svojmu tímu a následná spätná kontrola výstupov pre klienta
  • úmorné vyhľadávanie produktových noviniek z oblasti prezentačných systémov a ich úspešné zapracovanie do predaja
  • zvádzanie neustáleho boja s blížiacim sa deadlinom a hľadanie alternatívnych riešení v prípade hrozby nezdarného ukončenia projektu

Požiadavky

  • dobrý time manažment, vďaka ktorému všetko elegantne postíhame
  • samostatnosť, zodpovednosť a schopnosť vykonať rozhodnutie
  • prax v reklamnej agentúre výhodou
  • Excel, Word a PowerPoint (čo by to bolo za inzerát)
  • poteší priateľský vzťah s Asanou alebo alternatívou
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (neprekladáme záznamy z parlamentu, jedná sa o bežnú komunikáciu)
  • znalosť macOS
  • vodičský preukaz

Ponúkame

  • možnosť vzdelávať sa vo svojom odbore, prípadne v tom, čo pomôže tebe i nám zároveň (preplácame kurzy, školenia, eventy)
  • pracovný macbook a telefón
  • práca na projektoch pre veľké značky
  • možnosť upraviť si svoje miesto (potrebuješ širší stôl, poličku naviac alebo dve klávesnice?)
  • teambuildingy (cyklovýlet, grilovačka na Zlatých pieskoch, motokáry alebo len také nevinné pivko)
  • home office (v prípade potreby)
  • free parking
  • dobrú pozíciu pre autobus aj električku