Madelo

Wordpress Developer 🖥

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1900 — 2400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané17.08.2020

Sme digitálne štúdio, skupinka kreatívcov, zohratý tím… Avšak podstatné je, že máme radi prácu na zmysluplných projektoch - robíme kvalitný dizajn, máme vlastný vývoj a klientov, ktorí zdieľajú naše hodnoty. Samozrejme, nechýbajú ani veľké ambície a ľudský prístup 😉

Viac o nás nájdeš na https://madelo.co/

Náplň práce

Hľadáme šikovného PHP developera so skúsenosťami s CMS-kom Wordpress a miernym presahom do frontendu. Budeš sa s nami podieľať na vývoji pluginových riešení a webov postavených na Wordpresse.

Požiadavky

TOTO MUSÍŠ OVLÁDAŤ NA VEĽMI DOBREJ ÚROVNI:

  • PHP
  • HTML/CSS3/Sass
  • práca s GIT a buildovacími nástrojmi Gulp, npm
  • JS (jQuery, typescript alebo vue.js výhodou)
  • Wordpress a tvorba šablóny (základy, práca s ACF)

VÝHODOU JE:

  • vieš nám poskytnú kvalitnú spätnú väzbu
  • si kreatívny a vieš pracovať zodpovedne
  • anglický jazyk na postačujúcej úrovni

Ponúkame

Pohodovú atmosféru v našom tíme, priateľskú komunikáciu a možnosť sebarealizácie. Práca je remote-friendly, keďže máme zatiaľ office v Čadci (príležitostne sme v Bratislave) 😉

  • Po 6 mesiacoch máš u nás nárok na nový MacBook alebo iPhone
  • Získaš prístup k množstvu skvelých online kurzov
  • Preplatíme ti zaslúžené voľno / sick days

Práca je full-time na živnosť, výška platu bude závisieť od tvojich reálnych skúseností - zvyšok si dohodneme na stretnutí online (určite však môžeš počítať so sumou od 1.900 do 2.400 EUR). V prípade možnosti práce na TPP by sme sa individuálne dohodli na výške platu a podmienkach.