pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
RemoteDeveloperi

Madelo

Mid Wordpress Developer 🖥

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 2000 €

Dátum pridania: 17.08.2020

Náplň práce

Vyznáš sa v kóde, orientuješ sa v CMS-ku Wordpress a vieš pracovať metodikou pixel-perfect? V tom prípade si náš ideál toho správneho Front-End Developera. Pretože v Madelo (digitálne štúdio) hľadáme nového tímového hráča, dobrého programátora, ktorý do procesu rád zapája vlastnú kreatívu a čas od času nám poskytne konštruktívny feedback ❤️

Komplet ponuku nájdeš na 👉 https://madelo.co/madelo_ponuka.pdf

Požiadavky

  • vyznáš sa vo frontende (HTML, CSS, SASS, REST API, JS…)
  • ovládaš backend (PHP, MySQL…) a poznáš CMS systému WordPress
  • nechýba Ti zmysel pre detail a pracuješ pixel-perfect
  • máš analytické myslenie a chuť učiť sa
  • základná znalosť anglického jazyka
  • samozrejmosťou je práca s GIT

Ponúkame

  • možnosť získavať nové vedomosti (online kurzy, súťaže… )
  • priateľský vzťah a vzájomnú podporu
  • prácu na zaujímavých projektoch