Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Art Director

MADE BY VACULIK

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 eur

Dátum pridania: 26.06.2019

Sme MADE BY VACULIK a našou filozofiou je prostredníctvom spolupráce svojich štyroch základných zložiek (media, advertising, digital a events) prinášať originálne kreatívne a komplexne fungujúce riešenia, ktoré napĺňajú očakávania a biznis plány svojich klientov.

Náplň práce

Hľadáme super arťáka, ktorý bude dizajnovať kampane pre našich klientov, medzi ktorých patrí Tatra banka, Raiffeisen banka, Terno, Telekom, Tatrakon, Union, Heineken, Lišiak zo sadu, Strongbow, Dobrý anjel alebo aj lietajúce auto Aeromobil.

Požiadavky

Požiadavkou je minimálne 1 rok v reklame, no ak si trúfaš aj bez toho, pošli nám portfólio a presvedč nás, že si pre nás ten pravý / pravá.

Ponúkame

Veľa peknej roboty ;)

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 2 ďalšie. Zobraziť všetky