Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Social Media Manager

MADE BY VACULIK

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1200 eur

Dátum pridania: 11.02.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra MADE BY VACULIK a našou filozofiou je prostredníctvom spolupráce svojich štyroch základných zložiek (media, advertising, digital a events) prinášať originálne kreatívne a komplexne fungujúce riešenia, ktoré napĺňajú očakávania a biznis plány svojich klientov.

Náplň práce

Čo budeš u nás robiť?– spravovať social media profily našich klientov– pripravovať content plány na základe dohodnutej stratégie– briefovať grafika, fotografa, videomakera...– spolupracovať na social media stratégiách pre naše značky– promovať, analyzovať, podielať sa na optimalizácii media rozpočtov– pravdelne reportovať výsledky klientovi– vymýšlať a spoluvytvárať social media kampane pre našich klientov– community management pre vybrané profily– a ešte veľa inej, zaujímavej práce :)Pracovať môžeš pre super značky ako Tatra banka, Raiffeisen banka, Telekom, Terno, Heineken, Lišiak zo sadu, Krušovice, Strongbow, Desperados, Tatrakon, Božkov či značky skupiny Unilever – Dove, Signal a Zendium.

Požiadavky

Náš budúci social media manager by mal mať už nejaký ten rok za sebou a mal by mať základné copywriterské, strategické, organizačné a ppc skills. Určite nebude stačiť, ak si spravoval len svoj osobný facebook alebo instagram :)