Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Social media manager

MADE BY VACULIK

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1200 eur

Dátum pridania: 11.02.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra MADE BY VACULIK a našou filozofiou je prostredníctvom spolupráce svojich štyroch základných zložiek (media, advertising, digital a events) prinášať originálne kreatívne a komplexne fungujúce riešenia, ktoré napĺňajú očakávania a biznis plány svojich klientov.

Náplň práce

Čo budeš u nás robiť?

– spravovať social media profily našich klientov
– pripravovať content plány na základe dohodnutej stratégie
– briefovať grafika, fotografa, videomakera...
– spolupracovať na social media stratégiách pre naše značky
– promovať, analyzovať, podielať sa na optimalizácii media rozpočtov
– pravdelne reportovať výsledky klientovi
– vymýšlať a spoluvytvárať social media kampane pre našich klientov
– community management pre vybrané profily
– a ešte veľa inej, zaujímavej práce :)

Pracovať môžeš pre super značky ako Tatra banka, Raiffeisen banka, Telekom, Terno, Heineken, Lišiak zo sadu, Krušovice, Strongbow, Desperados, Tatrakon, Božkov či značky skupiny Unilever – Dove, Signal a Zendium.

Požiadavky

Náš budúci social media manager by mal mať už nejaký ten rok za sebou a mal by mať základné copywriterské, strategické, organizačné a ppc skills.

Určite nebude stačiť, ak si spravoval len svoj osobný facebook alebo instagram :)