Go back Späť
Dizajnéri

Digital Graphic Designer

MADE BY VACULIK

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 eur

Dátum pridania: 25.01.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra a našou filozofiou je prostredníctvom spolupráce svojich štyroch základných zložiek (media, advertising, digital a events) prinášať originálne kreatívne a komplexne fungujúce riešenia, ktoré napĺňajú očakávania a biznis plány svojich klientov.

Náplň práce

Nový Digital Graphic Designer doplní naše digitálne oddelenie, na ktorom sa tvoria, pripravujú a rozrábajú kampane pre našich klientov, medzi ktorých patrí Tatra banka, Raiffeisen banka, Terno, Telekom, Tatrakon, Union, Heineken, Lišiak zo sadu, Strongbow, Dobrý anjel alebo aj lietajúce auto Aeromobil.

Požiadavky

Požiadavkou je minimálne 1 rok v reklame, no ak si trúfaš aj bez toho, pošli nám portfólio a presvedč nás.

Mám záujem

Mám záujem

MADE BY VACULIK má aktuálne 3 pracovné ponuky