Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Digital Art Director / Graphic designer

MADE BY VACULIK

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 2000 eur

Dátum pridania: 01.03.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra a našou filozofiou je prostredníctvom spolupráce svojich štyroch základných zložiek (media, advertising, digital a events) prinášať originálne kreatívne a komplexne fungujúce riešenia, ktoré napĺňajú očakávania a biznis plány svojich klientov.

Náplň práce

Grafické aj ideové návrhy pre onlinové kampane a aktivity našich top klientov, ako napr. Tatra banka, Raiffeisen banka, Terno, Telekom, Tatrakon, Union, Heineken, Dobrý anjel alebo aj lietajúce auto Aeromobil.

Požiadavky

Vítame skúsenosti s prácou v reklamnej agentúre alebo grafickom štúdiu.

Ponúkame

Práca v špičkovej reklamnej agentúre, s top ľuďmi, krásne pracovné prostredie, zaujímaví a inšpiratívni klienti, kávička, playstation a pod. máme tiež.