M7

Application Developer

FormaFull-time

Platod 2700 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané04.02.2021

Hľadáme pre seba a svojich klientov špecialistu pre oblasť DMS a workflow. Zamestnanca po nástupe čaká zohratý mladý tím, stabilná práca a interné vzdelávanie, aby dokonalo spoznal produkt a jeho potenciál.

Náplň práce

• vývoj nových softvérových aplikácií/modulov
• údržba, úpravy a rozvoj existujúcich softvérových aplikácií
• účasť na analytickej a architektonickej fáze našich projektov
• vývojové a aplikačné testovanie
• príprava technickej, prevádzkovej a používateľskej dokumentácie
• účasť na zákazníckych prezentáciách
• spolupráca s ostatnými sekciami a divíziami spoločnosti

Požiadavky

• programovanie v JAVA – výhodou
• skúsenosť s dátovými modelmi SQL, XML
• schopnosť samostatnej a tímovej práce tvorivého charakteru
• skúsenosti s prácou v agilnom tíme a prostredí – výhodou
• skúsenosti s IT projektmi, resp. konzultačnou činnosťou – výhodou
• skúsenosti s WS (Web services SOAP/REST) – výhodou
• logické myslenie a schopnosť učiť sa nové veci

Ponúkame

• práca v príjemnom kolektíve
• možnosť profesionálneho rastu
• priateľské pracovné podmienky
• zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
• motivujúci systém benefitov a odmien

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top