M KREO

Art director

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1200 €

Úroveň

Pridané01.02.2020

Sme fullservisová reklamná agentúra. Vyrábame kvalitné spoty, videá
a animované prezentácie. Sme dobrí v grafickom dizajne, ale zaujímavé výsledky máme aj v online prostredí. Našou silnou stránkou je nákup médií,
a tiež copywriting. Sme zo Žiliny, ale pracujeme pre klientov na celom Slovensku.

Náplň práce

Hľadáme artdirectora, ktorý sa pripojí do nášho tímu v širšom centre Žiliny.
Tvojou úlohou bude vymýšľať, brainstormovať, kresliť, retušovať... jednoducho tvoriť reklamu. Nie vždy budú zadania ľahké, musíš mať rád výzvy. Nechceme teoretika na estetické cítenie, hľadáme funkčného kreatívca, čo dokáže zmeniť myšlienku na vizuál, z ktorého naši klienti padnú na zadok. Musíš rozumieť trendom v digitále, no nemal by ti byť cudzí ani print. Práca s videom je plusom. Naším mottom je „komunikovať nás baví“ a podľa toho budeme aj vyberať kolegu, ktorý do nášho kolektívu zapadne. Ak sme ťa zaujali pošli nám odkaz na svoje portfólio na [email protected]. Pokiaľ nás tvoja práca zaujme, čakaj ostré zadanie, ktoré preverí tvoje kvality.

Požiadavky

  • tvoje najobľúbenejšie programy v počítači sú Adobe InDesign a Adobe Photoshop, no plynule zvládaš aj pokročilú prácu v Adobe Illustrator. Práca s Adobe Premiere Pro je výhodou,
  • pestré portfólio prác dostupné on-line,
  • prax v odbore grafického dizajnu vítaná, no rozhoduje skills,
  • máš kopec energie a pozitívny prístup k práci,
  • hľadáme niekoho, kto do nášho M-tímu zapadne :)

Ponúkame

Ponúkame ti:

  • prácu na zaujímavých a rôznorodých zadaniach – digital, print, video
  • príjemné uvoľnené prostredie
  • možnosť rozvíjať sa – kurzy angličtiny, hra na kalčete ;)