Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Wordpress Programátor

M-Group

Mesto:  Banská Bystrica

Typ: Freelance

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 27.03.2019

MGROUP, s. r. o. je Slovenská spoločnosť s Európskou pôsobnosťou zameraná na investície do technológií a nových šialených nápadov v oblasti IT a Hi-Tech. Viac info na www.m-group.sk.

Náplň práce

Aministrácia CMS WordPress - údržba a aktualizácieProgramovanie v jazykoch HTML5, JS, jQuery, CSS3, PHP, MySQLProgramovanie pluginov do CMS WordPressSpráva webhostingu pre WordPress (SSH, sFTP)

Požiadavky

Hľadáme WordPress programátora, ktorý vie inštalovať, nastavovať a prevádzkovať tento systém, no zvláda aj programovať v jazykoch PHP, JavaScript a MySQL.Ak si vo Wordpresse ako doma, si asertívny a kriticky rozmýšľaš, chceme ťa ku nám do tímu!

Ponúkame

MacbookPotrebné licencieMožnosť vyskúšať si vlastné veciPráca na zaujímavých priekopníckych projektoch Podpora vlastných projektov, aj finančnáFlexibilná mzda podľa šikovnosti