Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Wordpress Programátor

M-Group

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Remote

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 27.03.2019

MGROUP, s. r. o. je Slovenská spoločnosť s Európskou pôsobnosťou zameraná na investície do technológií a nových šialených nápadov v oblasti IT a Hi-Tech. Viac info na www.m-group.sk.

Náplň práce

Aministrácia CMS WordPress - údržba a aktualizácie
Programovanie v jazykoch HTML5, JS, jQuery, CSS3, PHP, MySQL
Programovanie pluginov do CMS WordPress
Správa webhostingu pre WordPress (SSH, sFTP)

Požiadavky

Hľadáme WordPress programátora, ktorý vie inštalovať, nastavovať a prevádzkovať tento systém, no zvláda aj programovať v jazykoch PHP, JavaScript a MySQL.

Ak si vo Wordpresse ako doma, si asertívny a kriticky rozmýšľaš, chceme ťa ku nám do tímu!

Ponúkame

Macbook
Potrebné licencie
Možnosť vyskúšať si vlastné veci
Práca na zaujímavých priekopníckych projektoch
Podpora vlastných projektov, aj finančná