LUNYS

Marketing Specialist

MestoMost pri Bratislave

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané19.07.2021

Sme slovenská obchodná spoločnosť, ktorá vznikla v Poprade. Zaoberáme sa dovozom a distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny, predajom potravinového i nepotravinového sortimentu a prevádzkujeme internetový obchod. Pobočky máme v dvoch mestách na Slovensku – v Poprade a v Bratislave. Prinášame na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Náplň práce

  • spoluplánovanie, tvorba, príprava, realizácia a vyhodnotenie marketingovej stratégie,
  • zabezpečenie efektívnej komunikácie v rámci marketingového oddelenia a s ostatnými oddeleniami (obchod), ako aj s externými agentúrami,
  • tvorba a kontrola čerpania marketingového rozpočtu, kalkulácia a návratnosti marketingových kampaní,
  • spolupodieľanie, budovanie a starostlivosť o značku na sociálnych sieťach,
  • podieľanie sa na vývoji e-shopu www.lunys.sk,
  • sledovanie aktuálnych trendov v oblasti digitálneho marketingu a návrh zlepšení - tvorba štatistík, analýza, reporting dát.

Požiadavky

  • samostatnosť,
  • komunikatívnosť,
  • flexibilita,
  • zodpovednosť
  • proaktivita

Ponúkame

  • raňajky
  • zamestnanecké zľavy na celý sortiment,
  • stravné lístky v hodnote 4,- €,
  • letné a vianočné bonusy,
  • možnosť kariérneho rastu.