Luigi's Box

Sales Manager / Account Manager

FormaFull-time

Plat1200 — 3500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané18.08.2020

Luigi’s Box is a SaaS solution for intuitive search 🔎, analytics 📉, and product recommendation for e‑commerce. It ensures that your site delivers fast, relevant, and personalized results for every inquiry.

Luigi’s Box has a dominant position on the Central Europe market, expanding on Western European market. More than 50% of top e‑commerce companies on the SK/CZ market use Luigi’s Box.

We increase sales and conversion rates for almost 3000 online businesses including O2, Tatra banka, Dedoles, Nay, Muziker, Astratex and many other well-known names.

Náplň práce

Do Luigi's Box-u hľadáme Account / Sales Managera. Hľadáme osobu, ktorá nám pomôže získať nových partnerov (digitálne agentúry, tvorcov webových riešení) ako aj nových zákazníkov (eshopy, weby s vyhľadávaním, enterprise).

Jedná sa o:
• Získavanie nových zákazníkov a partnerov
• Príprava a uzatváranie zmlúv
• Udržiavanie vzťahov s klientami a partnermi
• Účasť na eventoch (naživo / online)
• Organizovanie stretnutí so zákazníkmi
• Evidencia aktivít do CRM
• Využívanie Linkedin-u, automatizácia emailov a použitie moderných technológií na podporu predaja

Požiadavky

• Práca s Google Slides, Sheets, Docs
• Práca s Google Analytics
• Angličtina na komunikačnej úrovni
• Nemčina alebo iný jazyk je veľká výhoda
• minimálne 3 ročná prax v Digitálnej agentúre, webovej agentúre alebo B2B SaaS
• prehľad v trendoch týkajúcich sa online prostredia
• mať komunikačné schopnosti
• príjemné vystupovanie
• schopnosť samostatne pracovať
• zmysel pre detail a dôslednosť

Ponúkame

• Cestujeme na eventy a konferencie. Počas COVIDu to môže byť online
• U nás sa rýchlo naučíš rôzne témy a nebudeš stagnovať
• Získaš kontatky na relevantných ľudí v eCommerce businesse
• Máme firemné raňajky a teambuildingy
• Sme s tým OK keď budeš občas aj mimo officeu (doma, na chate, v kaviarni a pod.)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top