Luigi's Box

Rails Developer (skôr backend)

FormaFull-time

Plat2000 — 3000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované25.11.2022

Luigi’s Box is a SaaS solution for intuitive search 🔎, analytics 📉, and product recommendation for e‑commerce. It ensures that your site delivers fast, relevant, and personalized results for every inquiry.

Luigi’s Box has a dominant position on the Central Europe market, expanding on Western European market. More than 50% of top e‑commerce companies on the SK/CZ market use Luigi’s Box.

We increase sales and conversion rates for almost 3000 online businesses including O2, Tatra banka, Dedoles, Nay, Muziker, Astratex and many other well-known names.

Náplň práce

Hľadáme Rails developera alebo developerku na rozvoj našej flagship aplikácie. Luigi’s Box vyvíjame už niekoľko rokov, takže nečakaj projekt na zelenej lúke. Máme plány na nové features, na update existujúcich, čakajú ťa opravy chýb a drobné vylepšenia. Budeš pracovať v tandeme s frontendistom, ktorý má na starosti Vue.js a štýlovanie, ty budeš mať na starosti skôr backend. Ak máš skúsenosti aj s frontendom, tým lepšie, ale neočakávame to.

Aplikáciu môžeš vidieť naživo na https://demo.luigisbox.com/. Je to demo a je v ňom vidno možno 50 % z toho čo v reálnej aplikácii po prihlásení. S touto aplikáciou prichádza do styku každý z našich 1500+ klientov, bez ohľadu na to, ktorú časť Luigi’s Box služieb používa. Je v nej analytika vyhľadávania a recommenderov, nastavovanie vyhľadávania, správa synoným, merchandising, billing, správa feedov a samostatný vesmír v podobe internej administračnej časti ktorú klienti nevidia.

Požiadavky

 **Čo očakávame od teba**
  • Základné kúsenosti s Ruby a Rails. Pozícia je vhodná aj pre začiatočníka.
  • Základy SQL.
  • Chuť a motiváciu pracovať na väčšom projekte, kde je zabehnutý “systém.”

Ponúkame

  • Prácu v skúsenom tíme s ľuďmi, ktorí s Ruby a Rails robili ešte v časoch keď to nebolo cool.
  • Mentoring a ochotu pomôcť.
  • Testy a kultúru písania testov. Nájdeš u nás tisíce testov, ktoré bežia po každom commite na CI.
  • Deploy robíme podľa potreby niekoľkokrát denne.
  • Flexibilnú pracovnú dobu, ale očakávame výrazný prekryv na úrovni 9-17. Nehľadáme vlka samotára, ktorý bude robiť od 9 večera do 6 rána, ale ak budeš počas dňa potrebovať odbehnúť na 2 hodiny do obchodu, alebo po deti do školy, nech sa páči.