Luigi's Box

Mid/Senior Frontend Developer

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat2000 — 3000 €

Úroveň

Pridané14.02.2021

Luigi’s Box is a SaaS solution for intuitive search 🔎, analytics 📉, and product recommendation for e‑commerce. It ensures that your site delivers fast, relevant, and personalized results for every inquiry.

Luigi’s Box has a dominant position on the Central Europe market, expanding on Western European market. More than 50% of top e‑commerce companies on the SK/CZ market use Luigi’s Box.

We increase sales and conversion rates for almost 3000 online businesses including O2, Tatra banka, Dedoles, Nay, Muziker, Astratex and many other well-known names.

Náplň práce

— Frontenďáka/Frontenďáčku (Vue.js)
— vylepšovať náš produkt (ak ho chceš vidieť, pozri si naše demo) a vo Vue.js implementovať novinky ktoré pripravujeme
— rozvíjať naše .js knižnice (napísané opäť vo Vue.js) pomocou ktorých na stovkách webov implementujeme naše produkty (Luigi's Box Search a Recommender)
— pracovať na zlepšovaní a rozvoji nášho LBX tag managera, ktorým riadime služby u našich klientov
— pomáhať našim juniorom rozvíjať sa

Požiadavky

— skúsenosť s tvorbou Vue.js aplikácií
— cit pre dizajn
— máš 1 alebo 2 veci, ktoré nám ukážeš, že si robil a povieš nám k nim príbeh

Prípadné bonusy, na ktoré nás určite upozorni, ak ich máš

—Ruby a Rails a dokážeš sa zorientovať vo frontendovej časti Rails aplikácie
— píšeš na svoj kód testy
— poznáš TypeScript a vieš ho efektívne použiť
— vieš čo je to stylus alebo less
— si dochvíľny, je na teba spoľah, 80% dedlajnov dodržíš
— vieš ponúknuť rôzne varianty riešení: primitívne a trochu škaredé 10 minútové, krajšie 1 hodinové, ale aj fancy pixel perfect 10 hodinové. Vieš o nich povedať, ktoré bude mať aký dopad a čo sám odporúčaš.
— tvoji šéfovia a kolegovia o tebe hovoria, že si dobrý parťák
— vieš poradiť kolegom, odseknúť ich keď sa zaseknú a vieš im odovzdať konštruktívny feedback
— nie si superman, vieš si zhodnotiť aj svoje slabé stránky. Vieš, že posledné 2 roky si sa s nimi výrazne posunul
— toto neboli striktné požiadavky, ale bonusy, ktoré nám môžeš ponúknuť - ak niečo z toho máš, napíš nám o tom

Ponúkame

Luigi's Box pomáha e-shopom. Napríklad zlepšiť ich vyhľadávanie – aby po zadaní reťazca dostal používateľ to, čo chcel nájsť, a nie to, čo zadal. Okrem toho im čítame myšlienky a ponúkneme, čo hľadajú, ešte predtým, ako to celé napíšu. Je to samozrejme veľmi zjednodušené, ale takto približne pomáhame eshopom k lepším výkonom. Je nás približne 30, máme investorov a postupne si rastieme. Práca na diaľku nie je problém ani mimo covidu.

Naše služby využíva vyše 50 miliónov ľudí prevažne v Európe. Ak si za posledné 3 mesiace niečo nakúpili online, je dosť pravdepodobné, že ti k tomu pomohol Luigi's Box. Napr. na Dedolese, Nayke, Martinuse, Benu, Electronic-star alebo Muzikeri.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top