pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Non-Tech

Luigi's Box

Senior Sales Manager / Account Manager

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 3500 €

Dátum pridania: 18.08.2020

Luigi’s Box predstavuje sadu nástrojov, pomocou ktorých dokáže akákoľvek e-commerce stránka zlepšiť svoje vyhľadávanie, radenie a odporúčanie produktov, čím zvýši svoj konverzný pomer a príjmy. Poskytujeme služby, ktorými dokážeme vyhodnotiť silné a slabé stránky existujúceho vyhľadávania a jednoducho ich doplniť, alebo aj úplne nahradiť s cieľom zobraziť najrelevantnejšie výsledky pre návštevníkov. Zároveň odporúčame doplnkové a alternatívne produkty na rôznych miestach v e-shope.

Naše služby využívajú milióny ľudí po celom svete. Ak ste za posledné 3 mesiace niečo nakúpili online, je dosť pravdepodobné, že vám tomu dopomohol Luigi's Box. Na našom trhu pomáhame klientom ako napr. Nay, Martinus, Benu, Pilulka, O2, Tatrabanka, a pod.

Ocenenia:
2020 - Top 10 Scaleup v súťaži CEE Scaleup Challenge od Vestbee
2020 - "E-commerce Germany Awards Winner" v kategórii Best Analytics / BI tool
2018 - "Search Industry Award for the Most Promising Start-up" od Information Retrieval Specialist Group, British Computer Society

Náplň práce

Do Luigi's Box-u hľadáme Account / Sales Managera. Hľadáme osobu, ktorá nám pomôže získať nových partnerov (digitálne agentúry, tvorcov webových riešení) ako aj nových zákazníkov (eshopy, weby s vyhľadávaním, enterprise).

Jedná sa o:
• Získavanie nových zákazníkov a partnerov
• Príprava a uzatváranie zmlúv
• Udržiavanie vzťahov s klientami a partnermi
• Účasť na eventoch (naživo / online)
• Organizovanie stretnutí so zákazníkmi
• Evidencia aktivít do CRM
• Využívanie Linkedin-u, automatizácia emailov a použitie moderných technológií na podporu predaja

Požiadavky

• Práca s Google Slides, Sheets, Docs
• Práca s Google Analytics
• Angličtina na komunikačnej úrovni
• Nemčina alebo iný jazyk je veľká výhoda
• minimálne 3 ročná prax v Digitálnej agentúre, webovej agentúre alebo B2B SaaS
• prehľad v trendoch týkajúcich sa online prostredia
• mať komunikačné schopnosti
• príjemné vystupovanie
• schopnosť samostatne pracovať
• zmysel pre detail a dôslednosť

Ponúkame

• Cestujeme na eventy a konferencie. Počas COVIDu to môže byť online
• U nás sa rýchlo naučíš rôzne témy a nebudeš stagnovať
• Získaš kontatky na relevantných ľudí v eCommerce businesse
• Máme firemné raňajky a teambuildingy
• Sme s tým OK keď budeš občas aj mimo officeu (doma, na chate, v kaviarni a pod.)

Podobné joby (21)