Lucron Group

Marketing Specialist

FormaFull-time

Plat1900 — 2300 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané22.06.2021

Náplň práce

  • plánovanie, realizácia, koordinácia a kontrolovanie pridelených marketingových plánov, stratégií a rozpočtov
  • vedenie vlastných projektov
  • koordinácia a aktívna komunikácia s dodávateľskými agentúrami
  • príprava a koordinácia marketingových kampaní (vo veľkej miere v online prostredí) a inzercie
  • príprava marketingových materiálov (brožúry, letáky, architektonické modely, prezentácie, dizajny stavebných oplotení, príprava katalógových listov, atď) v spolupráci s príslušnými agentúrami
  • organizácia menších eventov (1-2 do roka)
  • pravidelné sledovanie konkurencie a developerského trhu
  • koordinácia komunikácie na sociálnych sieťach v spolupráci s agentúrami
  • príprava a koordinácia textov na projektové webstránky

Požiadavky

  • minimálne 3 roky pôsobenia v oblasti marketingu (môže byť na strane klienta, ako aj na strane agentúry)
  • pôsobenie v oblasti developmentu nehnuteľností výhodou, nie podmienkou
  • prehľad o súčasných stavbách / záujem o development nehnuteľností na Slovensku, prípadne vo svete
  • prehľad v súčasných marketingových trendoch
  • dobrý užívateľský prehľad o sociálnych sieťach - Facebook, Instagram a LinkedIn
  • cit pre estetiku a dizajn
  • chuť pracovať samostatne, chuť zlepšovať sa a učiť sa
  • vodičský preukaz triedy B
  • znalosť angličtiny na úrovni B1/C2
  • pozícia nie je vhodná pre juniora

Ponúkame

  • možnosť využitia Multisport karty
  • moderné kancelárske priestory v širšom centre mesta, príjemné pracovné prostredie a kolektív,
  • teambuildingy a firemné akcie na pravidelnej báze
  • ticketrestaurant karta
  • možnosť využívania firemných kolobežiek a bicyklov
  • možnosť navštevovania pravidelných spoločných hodín jógy v priestoroch
    zamestnávateľa
  • voľný dresscode