LLAP

Marketingový mág

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1000 — 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané08.06.2021

Sme etablovaný eshop v oblasti zdravej výživy a výživových doplnkov.

Náplň práce

Ahoj, sme etablovaný eshop v oblasti zdravej výživy a výživových doplnkov. Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu na pozíciu Marketingový mág.

Ak si minimálne taký mág ako bájny Fedor F. :), ale svoj skill vieš pretaviť aj do digitálneho sveta, radi ťa uvidíme po našom boku pri súčasných, ale aj budúcich projektoch.

V prípade, že si samostatne mysliaci a pracujúci a tak trochu “renesančný” človek, vizuálny "mág" ovládajúci grafiku, internetový marketing, základy fotografie, tooly od Googlu (GSC, Analytics…), newsletter marketing, reklamný copywriting, tak neváhaj a posielaj životopis :)

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

Prinášať idey pre náš projekt a aj ich (aspoň z veľkej miery) sám realizovať. Vedieť zdôvodniť, čo ideme robiť a prečo a či to vieme aj merať a vyhodnocovať.

Grafika aspoň na úrovni pokročilý
Kreatívny grafický dizajn prevažne pre web
Práca s PS a AI a online toolmi na tvorbu banerov, krátkych videí…
Kreovať obrazové materiály ako content a k reklamám (obrázky, obrázky s textom)
Základy reklamnej fotografie

Kreovanie newslettrov
Aktívne prichádzať s nápadmi na NL a ich relizácia (grafika + obsah)

Google Ads, Facebook a IG content a reklamy
Aktívne prichádzať s nápadmi na content a reklamy a ich relizácia. Sledovanie konkurencie a pružné reflektovanie na aktuálnu situáciu.
Znalosť pravidiel pre reklamu na jednotlivých platformách.
Orientácia na predaj.

Znalosť práce s webom, Wordpress - administrácia
Základy SEO, best practices - ako vytvoriť pútavé CTA, funkčnú Landingpage (funnel) a pod.

Základy komerčného copywritingu
Napísanie kvalitného predajného článku na blog, zverejnenie článku na webe

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

orientácia na zákazníka a predaj
proaktívny a samostatný prístup
100% komunikačné schopnosti
výborná gramatika
časová flexibilita
efektivita

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na obdobnej pozícií je podmienkou.

K životopisu prosím pripoj aj portfólio v rámci požadovaných zručností.

Ponúkame

Ponúkame ti slobodu a do veľkej miery aj voľnú ruku v realizácií tvojich nápadov.

práca v etablovanej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
možnosť ďalšieho vzdelávania v oblasti komunikácie a marketingu
práca v priateľskom kolektíve
homeoffice možný po zaškolení
adekvátne ohodnotenie
možnosť mimoriadnych bonusov