LKQ SK

Marketingový manažér s obchodným myslením

FormaFull-time

Platod 1800 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané09.03.2021

Náplň práce

ČÍM SA BUDETE ZAOBERAŤ:
• zvyšovaním ziskovosti spoločnosti za pomoci marketingových aktivít
• budovaním a rozvojom B2B a B2C spoločnosti v našom segmente
• prípravou, koordináciou a realizáciou marketingových aktivít
• vyhodnocovaním týchto aktivít smerom k managementu
• pravidelná (týždenná) komunikácia a spolupráca s marketingovým oddelením v Európe
• zostavovanie, plánovanie a správa marketingového rozpočtu
• riadením marketingového oddelenia a jeho členov + call centra
• bežnými operatívnymi úlohami spojenými s oddelením
• spoluprácou s ostatnými oddeleniami, najmä obchod a produkt management
• kooperáciou a účasťou na marketingových stretnutiach a aktivitách v rámci krajín Európy

Požiadavky

Od uchádzača očakávame:
• komplexný pohľad na veci a obchodné zmýšľanie
• vnímanie marketingu primárne ako nástroja na zvyšovanie zisku
(nie ako nástroj na rozdávanie reklamných predmetov)
• samostatnosť pri vyhodnocovaní jednotlivých aktivít a rozhodnutí
• kreatívita využívaná s ohľadom na požadovaný cieľ a funkčnosť
• samostatnosť a flexibilita
• pokročilá znalosť anglického jazyka (pravidelná týždenná komunikácia s Európou)
• minimálne 4 ročná skúsenosť na riadiacej pozícii na marketingovom, alebo obchodnom oddelení
• skúsenosť a prehľad v oblasti B2B aj B2C trhu
• skúsenosť v automobilovom segmente nie je podmienkou, ale funkčný pohľad naň áno

Ponúkame

• výborné pracovné prostredie a kolektív
• zaujímavú prácu s možnosťou sebarealizácie
• možnosť kariérneho rastu
• možnosť nadobudnúť skúsenosti a zručnosti v novej oblasti marketingu
• zázemie stabilnej spoločnosti s významným menom na trhu
• príspevok na zdravé stravovanie
• zľava na nákup tovaru ponúkaného spoločnosťou
• bezproblémové parkovanie a dobrá dostupnosť k miestu práce
• firemný automobil aj na súkromné účely