Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 700 — 1100 eur

Dátum pridania: 15.02.2019

Liči je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa snaží neustále rozvíjať a prinášať úspešné nápady a efektívne výsledky svojim klientom. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme kus seba.

Náplň práce

Čo u nás budeš robiť?
- Telefonovať s klientami a starať sa o nich
- Vypracovávať cenové ponuky
- Briefovať kreatívne oddelenie
- Pripravovať rozpis denných úloh a dohliadať na dodržiavanie deadline-ov
- Organizovať a riadiť aktuálne projekty a dozerať na splnenie cieľov
- Prezentovať priebeh meetingu kreatívnemu riaditeľovi

Požiadavky

Hľadáme organizovaného kolegu, ktorý bude zodpovedný za komunikáciu s klientom, zadávanie úloh kreatívnemu oddeleniu, dodržiavanie deadline-ov, timing projektov a iné.
Náš nový kolega by mal mať prax na danej pozícii minimálne jeden rok a mal by sa vedieť dohovoriť po anglicky.

Ponúkame

- Skvelý kolektív
- Príjemný prístup
- Práca na zaujímavých projektoch
- Práca v krásnych priestoroch s výhľadom na hrad
- Káva free
- Kalčeto, playstation a iné srandy na podporu kreatívneho myslenia a odreagonie sa

Mám záujem

Mám záujem