pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Liči Advertising

Senior Creative Director / Art director

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 1500 — 3000 €

Typ: Faktúra

Dátum pridania: 26.03.2021

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Hľadáme vyskillovaného Creative directora, prípadne ultra sebavedomého Art Directora, ktorý sa cíti na nový challange.

Hľadáme talentovaného a motivovaného Creative directora pre vedenie kreatívneho oddelenia našej agentúry. Úspešný kandidát musí vedieť viesť tím a mať schopnosť využiť potenciál agentúry na maximum. Budeš nielen pomáhať s tvorbou nápadov, ale tvoj názor bude finálnou bodkou, ktorá dá pozor na to, aby od nás odchádzali iba vyšperkované výstupy, ktoré splnia očakávania našich klientov.

Ako CD budeš úzko spolupracovať s grafickým, social media, copywriting tímom a aj s accountmi, aby si poskytol pútavý obsah. Mal by si mať nielen kreatívne, ale i strategické myslenie a schopnosť dokázať sa pozerať na klienta komplexne.

So skúsenosťami ruka v ruke prichádza aj schopnosť vedieť konštruktívne dávať, ale aj prijímať feedback tak, aby výstupy napĺňali plný potenciál.

Požiadavky

Zdieľanie motta agentúry: "Ochota je základ"

  1. Máš niekoľkoročné vedomosti a skúsenosti v oblasti grafického dizajnu alebo tvorby kratívneho obsahu.
  2. Vieš prísť s nápadmi, ktoré klientom „ustrelia dekel“.
  3. Dôkladné chápeš postupy v oblasti dizajnu a copywritingu.
  4. Disponuješ brilantnými medziľudskými a komunikačnými schopnosťami.
  5. Si zodpovedný za kreatívne výstupy.
  6. Máš kreatívne a strategické myslenie.
  7. Máš skúsenosti v grafických programoch Photoshop, Illustrator, InDesign atď.
  8. Dokážeš viesť brainstormingy s kreatívnym tímom.
    Reálna chuť sa snažiť vytrieskať z každého nápadu a hodiny maximum.
    Lebo keď už to robíme, urobme to najlepšie.

Ponúkame

Nástup: Anytime

Bonus:

  • Práca v super lokalite v dome v blízkosti Hradu a Slavína
  • Záhrada, grill, pivná pípa, vinárnička v dome.
  • Super brandy, super ľudia a super klienti ako napr.: Môjobchod, Alpro, Provamel, Acitivia, Kostíci, Fantasia, Slovnaft, DentalBrothers, RomanRestaurants
  • Super kolektív, a chill vedenie na ktoré sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
  • Priestor na realizáciu nápadov pre väčších i menších klientov
  • Neobmedzené pivo, chlast a chlebíčky
  • Možnosť požičať si firemné veci a vybavenie: autá, motorky, spinkovače (lopky akceptujeme v malom rozsahu)
  • Agentúra, v ktorej sa nepočítajú dni dovolenky
  • Našiel si sa? Pošli nám portfólio spolu so životopisom.
    Keby si si nebol ístý, či - "idzeš nejdzeš", tak pokojne píš/volaj.
    Tu:
    Kristína Chovancová - +421905202666 - [email protected]
    Alebo tu:
    Juraj Plechlo - +421905202302 - [email protected]

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Liči Advertising má aktuálne 8 pracovných ponúk