Liči Advertising

Creative Director / Art director

FormaFull-time

Plat1500 — 3000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované28.11.2023

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Hľadáme vyskillovaného Creative directora, prípadne ultra sebavedomého Art Directora, ktorý sa cíti na nový challange.

Hľadáme talentovaného a motivovaného Creative directora pre vedenie kreatívneho oddelenia našej agentúry. Úspešný kandidát musí vedieť viesť tím a mať schopnosť využiť potenciál agentúry na maximum. Budeš nielen pomáhať s tvorbou nápadov, ale tvoj názor bude finálnou bodkou, ktorá dá pozor na to, aby od nás odchádzali iba vyšperkované výstupy, ktoré splnia očakávania našich klientov.

Ako CD budeš úzko spolupracovať s grafickým, social media, copywriting tímom a aj s accountmi, aby si poskytol pútavý obsah. Mal by si mať nielen kreatívne, ale i strategické myslenie a schopnosť dokázať sa pozerať na klienta komplexne.

So skúsenosťami ruka v ruke prichádza aj schopnosť vedieť konštruktívne dávať, ale aj prijímať feedback tak, aby výstupy napĺňali plný potenciál.

Požiadavky

Zdieľanie motta agentúry: "Ochota je základ"

  • Máš niekoľkoročné vedomosti a skúsenosti v oblasti grafického dizajnu alebo tvorby kratívneho obsahu.
  • Vieš prísť s nápadmi, ktoré klientom „ustrelia dekel“.
  • Dôkladné chápeš postupy v oblasti dizajnu a copywritingu.
  • Disponuješ brilantnými medziľudskými a komunikačnými schopnosťami.
  • Si zodpovedný za kreatívne výstupy.
  • Máš kreatívne a strategické myslenie.
  • Máš skúsenosti v grafických programoch Photoshop, Illustrator, InDesign atď.
  • Dokážeš viesť brainstormingy s kreatívnym tímom.
    Reálna chuť sa snažiť vytrieskať z každého nápadu a hodiny maximum.
    Lebo keď už to robíme, urobme to najlepšie.

Ponúkame

ČO NA OPLÁTKU PONÚKAME MY?

  • poliči kolektív, poliči lokalita v Ružinove #novyoffice,
  • super brandy, super ľudia a super klienti ako napr.: Môjobchod, Alpro, EDO-KIN, RomanRestaurants, Premac,
  • kalčeto, arcade games, vždy plná liagnička
  • pravidelné teambuildingy,
  • tá najmilšia happiness manažérka,
  • záhrada s grillom,
  • priestor na realizáciu nápadov,
  • možnosť požičať si firemné veci a vybavenie: autá, motorky, spinkovače (lopky akceptujeme v malom rozsahu)
  • nepočítame dni dovolenky,
  • petfriendly office.