pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

Marketéri

Ponuka je pozastavená

Liči Advertising

Senior Social Media Specialist

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 €

Dátum pridania: 19.01.2021

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

V skratke: Hľadáme niekoho, kto vie, kde sa zasekol pending request v Business Manageri.

Čo by si mal vedieť?

Social media management – idey a texty príspevkov na sociálne siete, vytváranie a správa kampaní, následný community management a reporting.
Monitorovanie konkurencie a jej sociálne siete a obsahové aktíva, taktiku a stratégie.
Vyhodnocovanie a hodnotenie výkonnosti sociálnych sietí a navrhovanie zmien na dosiahnutie stanovených cieľov.
Vytváranie a realizovanie stratégie sociálnych sietí prostredníctvom konkurenčného výskumu, benchmarkingu, identifikácie publika a stanovenia konkrétnych, merateľných cieľov.
Ak sa začínaš obávať, že je toho veľa, nestresuj sa. Keďže sme menšia agentúra, pri práci budeš úzko spolupracovať so všetkými od accountov až po grafikov.

Požiadavky

  • Mal/a by si mať skúsenosti s Facebookom, Instagramom, LinkedInom a reklamou na týchto sieťach.
  • Máš strategické a analytické myslenie.
  • Performance marketing ovládaš ľavou-zadnou.
  • Máš za sebou úspešné kampane a poznáš prácu v agentúre alebo pre firemných klientov
  • Máš nápady pre kampane a vieš posúdiť ich zmysluplnosť a realizovateľnosť
  • Vieš spolupracovať s ostatnými pozíciami a oddeleniami v agentúre.
  • Ovládaš projektový manažment a si samostatný.
  • Máš nápady a ambíciu byť najlepším a lídrom.
  • Niekoľkoročné skúsenosti v tejto oblasti

Hľadáme niekoho, kto už túto prácu vykonával – má copywriterský background a dobrú znalosť slovenčiny a angličtiny. Výhodou je, ak máš skúsenosti s Google Ads a Analytics.

Ponúkame

Druh pracovného pomeru: Full Time/Živnosť
Mzda: 1000-1500 podľa skúseností
Nástup: ASAP

Bonus:
Práca v super lokalite v dome v blízkosti Hradu a Slavína
Notebook je samozrejmosť
Dobrý kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
Možnosť realizovať svoje nápady
Pravidelný home office
Priateľské prostredie a príjemný prístup

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Liči Advertising má aktuálne 5 pracovných ponúk