pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Dizajnéri

Senior Graphic Designer

LIČI AD

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 €

Dátum pridania: 29.07.2020

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Hľadáme vyskillovaného grafického dizajnéra/dizajnérku.

V krátkosti: Si umelec, vďaka ktorému texty dostanú tvár.

Dlhšia verzia: Tvojim každodenným chlebíčkom bude tvorba bannerov, letákov, social media postov, vizuálov a rôznej online aj offline kreatívy. Niekedy budeš musieť nasledovať brand guideline, inokedy ho budeš práve ty tvoriť. Staneš sa neoddeliteľnou súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na tvorbe komunikačných stratégií pre našich súčasných klientov. Budeš navrhovať dizajny a logá a všetko exportovať do požadovaných formátov.

Požiadavky

Náš vysnívaný grafický dizajnér už má odmakané minimálne 3-4 roky v reklamnej agentúre alebo v obdobnom sektore (médiá, magazíny a i.). Je kreatívny, samostatný, dôsledný a schopný priniesť do projektov vlastné nápady. Samozrejmosťou sú softvéry Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign, ktoré ovláda na profi úrovni.

MÁŠ VEĽKY LIKE, AK..
... ovládaš aj iné programy a si doma vo fotografii/videoprodukcii/tvorbe a správe webov (After Effects/Adobe XD/Lightroom/Premiere/Figma príp. iné).

Ponúkame

Druh pracovného pomeru: Full Time/Živnosť
Mzda: 1000-2000 podľa skúseností
Nástup: ASAP
Bonus:
Dobrý kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
Priestor na realizáciu nápadov pre väčších i menších klientov
Pravidelný home office
Priateľské prostredie a príjemný prístup

Našiel si sa? Pošli nám portfólio spolu so životopisom.

Mám záujem

LIČI AD má aktuálne 2 pracovné ponuky

Podobné joby (12)

Remote

Junior Grafický dizajnér

Trendis.sk

Mesto: Remote

Typ: Freelance

Plat: 500 — 800 €

Senior Webdizajnér

Trendis.sk

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 1500 €

Senior UI Web Designer

News and Media Holding

Typ: Full-time

Plat: od 1600 €

Grafik/Grafička

iFocus

Mesto: Piešťany

Typ: Full-time