pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

Dizajnéri

Ponuka je pozastavená

Liči Advertising

Mid/Senior Motion+Graphic Designer

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 €

Dátum pridania: 28.12.2020

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Hľadáme talentovaného Mid/Senior Motion+Graphic Designera, ktorý by sa stal členom nášho tímu. Ak si kreatívna duša, tak neváhaj a pošli nám čo najskôr CV a portfólio.

Požiadavky

  • Niekoľkoročné skúsenosti v tejto oblasti
  • Tvorba videí, animácii
  • Pokročilá znalosť grafických programov (Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, After Effects, XD...)
  • Zvládnutie nielen DTP prác, ale aj spracovanie kreatívnych konceptov a tvorby vizuálnej identity pre klientov
  • Kreativita a schopnosť navrhovať vlastné riešenia
  • Časová flexibilita a precíznosť
  • Zodpovedný prístup k pracovným úlohám
  • Pri tvojej práci ťa necháme ukázať, čo v tebe je a očakávame od teba proaktivitu pri práci

Ponúkame

Druh pracovného pomeru: Full Time/Živnosť
Mzda: 1000-1500 € podľa skúseností
Nástup: ASAP

Bonus:

Dobrý kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
Priestor na realizáciu nápadov pre väčších i menších klientov
Pravidelný home office
Priateľské prostredie a príjemný prístup

Ak si sa našiel tak nám rozblikaj obáločku. 💌

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Liči Advertising má aktuálne 5 pracovných ponúk