pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

Ponuka je pozastavená

LIČI AD

Mid Account Executive/Manager

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1600 €

Dátum pridania: 19.10.2020

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Do agentúry hľadáme čerstvú posilu, (skúsenú aj menej) ktorá sa s vervou chytí každého zadania, ktoré dostane pod ruku. Neprekáža nám, ak máš viac odhodlania, než skúseností z praxe. Náš budúci AE by mal byť pedantný a vedieť sa pohotovo vyjadriť v slovenčine i vo výbornej angličtine.

Ak ti pri zvuku prichádzajúceho mailu srdce zaplesá, daj nám o sebe vedieť!

Požiadavky

Čo u nás budeš robiť:

Si spojovníkom medzi agentúrou a klientov - ich hovorcom a našim zástupcom.
Tvoríš agentúrny schedule, strážiš DDL nielen sebe, ale aj všetkým kreatívnym hlavám v agentúre.
Si zodpovedný za prípravu budgetov a pravidelných reportov.
Zúčastňuješ sa stretnutí a na základe nich tvoríš zadania pre kreatívcov. To znamená, že pri ich tvorbe sa občas kreatívne zapotíš aj ty.
Denne komunikuješ s klientmi – mailom, telefonicky a občas by bolo jednoduchšie, keby to išlo aj teleportom.
Každodenne komunikuješ aj s Art Directormi a Creative Directormi, aby ste každý projekt dotiahli do úspešného konca

Podobné joby (51)