Liči Advertising

Graphic Designer

FormaFull-time

Plat1000 — 1700 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané08.04.2021

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Hľadáme vyskillovaného grafického dizajnéra/dizajnérku.

V krátkosti: Si umelec, vďaka ktorému texty dostanú tvár.

Dlhšia verzia: Tvojim každodenným chlebíčkom bude tvorba bannerov, letákov, social media postov, vizuálov a rôznej online aj offline kreatívy. Niekedy budeš musieť nasledovať brand guideline, inokedy ho budeš práve ty tvoriť. Staneš sa neoddeliteľnou súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na tvorbe komunikačných stratégií pre našich súčasných klientov. Budeš navrhovať dizajny a logá a všetko exportovať do požadovaných formátov.

Požiadavky

Zdieľanie motta agentúry: "Ochota je základ"

Náš vysnívaný grafický dizajnér už má odmakané nejaké roky v reklamnej agentúre alebo v obdobnom sektore.
Je kreatívny, samostatný, dôsledný a schopný priniesť do projektov vlastné nápady. Samozrejmosťou je aj Adobe balík, prípadne iné appky, ktoré ovláda na profi úrovni.

MÁŠ VEĽKY LIKE, AK..
... ovládaš aj iné programy a si doma vo fotografii/videoprodukcii/tvorbe a správe webov (After Effects/Adobe XD/Lightroom/Premiere/Figma príp. iné).

Ponúkame

Bonus:

  • Práca v super lokalite v dome v blízkosti Hradu a Slavína
  • Záhrada, grill, pivná pípa, vinárnička v dome.
  • Super brandy, super ľudia a super klienti ako napr.: Môjobchod, Alpro, Provamel, Kostíci, Fantasia, Slovnaft, DentalBrothers, RomanRestaurants
  • Super kolektív, a chill vedenie na ktoré sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
  • Priestor na realizáciu nápadov pre väčších i menších klientov
  • Neobmedzené pivo, chlast a chlebíčky
  • Možnosť požičať si firemné veci a vybavenie: autá, motorky, spinkovače (lopky akceptujeme v malom rozsahu)
  • Agentúra, v ktorej sa nepočítajú dni dovolenky
  • Našiel si sa? Pošli nám portfólio spolu so životopisom.
    Keby si si nebol ístý, či - "idzeš nejdzeš", tak pokojne píš/volaj.
    Tu:
    Kristína Chovancová - +421905202666 - [email protected]
    Alebo tu:
    Juraj Plechlo - +421905202302 - [email protected]

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top