pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

Kreatívci

Liči Advertising

Senior Creative Director / Art director

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 2200 €

Dátum pridania: 19.01.2021

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Hľadáme vyskillovaného Art directora senior/Creative directora

Hľadáme talentovaného a motivovaného Creative directora pre vedenie kreatívneho oddelenia našej agentúry. Úspešný kandidát musí vedieť viesť tím a mať schopnosť využiť potenciál agentúry na maximum. Budeš nielen pomáhať s tvorbou nápadov, ale tvoj názor bude finálnou bodkou, ktorá dá pozor na to, aby od nás odchádzali iba vyšperkované výstupy, ktoré splnia očakávania našich klientov.

Ako CD budeš úzko spolupracovať s grafickým, social media a copywriting tímom a aj s accountmi, aby si poskytol pútavý obsah. Mal by si mať nielen kreatívne, ale i strategické myslenie a schopnosť dokázať sa pozerať na klienta komplexne. So skúsenosťami ruka v ruke prichádza i schopnosť vedieť konštruktívne dávať ale aj prijímať kritiku a feedback tak, aby boli naše výstupy čo najlepšie. Samozrejmosťou sú vynikajúce písomné a verbálne komunikačné zručnosti, ktoré zužitkuješ na prezentáciách a stretnutiach s našimi klientmi.

Požiadavky

• Máš niekoľkoročné vedomosti a skúsenosti v oblasti grafického dizajnu alebo tvorby obsahu.
• Vieš prísť s nápadmi, ktoré klientom „ustrelia dekel“.
• Dôkladné chápeš postupy v oblasti dizajnu a copywritingu.
• Disponuješ brilantnými medziľudskými a komunikačnými schopnosťami.
• Si zodpovedný za kreatívne výstupy.
• Máš kreatívne a strategické myslenie.
• Máš skúsenosti v grafických programoch Photoshop, Illustrator, InDesign atď.
• Dokážeš viesť brainstormingy s kreatívnym tímom.

Ponúkame

Druh pracovného pomeru: Full Time/Živnosť
Mzda: 1200-2200 podľa skúseností
Nástup: ASAP

Bonus:
Práca v super lokalite v dome v blízkosti Hradu a Slavína
Spolupráca so zaujímavými klientmi, s ktorými môžeš aplikovať aj menej konvenčné nápady
Dobrý kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
Priestor na realizáciu nápadov pre väčších i menších klientov
Pravidelný home office
Priateľské prostredie a príjemný prístup
Našiel si sa? Pošli nám portfólio spolu so životopisom.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Liči Advertising má aktuálne 5 pracovných ponúk