Liči Advertising

Account Manager

FormaFull-time

Plat900 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané19.01.2021

LIČI AD je fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa neustále rozvíja a svojim klientom prináša jedinečné nápady a efektívne výsledky.

Sme menší kolektív ľudí, ktorí si zo seba vedia urobiť srandu. Milujeme to, čo robíme a do každého projektu vkladáme nielen nápady, ale aj kusisko seba.

Náplň práce

Do agentúry hľadáme čerstvú posilu, ktorá sa s vervou chytí každého zadania, ktoré dostane do ruky.

Neprekáža nám, ak máš viac odhodlania, než skúseností z praxe.

Náš budúci AM by mal byť pedantný a vedieť sa pohotovo vyjadriť v slovenčine i v angličtine.

Ak ti pri zvuku prichádzajúceho mailu srdce zaplesá, daj nám o sebe vedieť!

Požiadavky

• Si spojovníkom medzi agentúrou a klientov – ich hovorcom a našim zástupcom.
• Tvoríš agentúrny schedule, strážiš DDL nielen sebe, ale aj všetkým kreatívnym hlavám v agentúre.
• Si zodpovedný za prípravu budgetov a pravidelných reportov.
• Zúčastňuješ sa stretnutí a na základe nich tvoríš zadania pre kreatívcov. To znamená, že pri ich tvorbe sa občas kreatívne zapotíš aj ty.
• Denne komunikuješ s klientmi – mailom, telefonicky a občas by bolo jednoduchšie, keby to išlo aj teleportom.
• Každodenne komunikuješ aj s kreatívnym oddelením, aby ste každý projekt dotiahli do úspešného konca.

Ponúkame

Druh pracovného pomeru: Full Time/Živnosť
Mzda: 900-1500 € podľa skúseností
Nástup: ASAP

Bonus:
Práca v super lokalite v dome v blízkosti Hradu a Slavína
Dobrý kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť nielen pri práci, ale aj počas teambuildingov
Priestor na realizáciu nápadov pre väčších i menších klientov
Pravidelný home office
Priateľské prostredie a príjemný prístup

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top