Go back Späť
Kreatívci

Content Manager / Redaktor pre Letenky za babku

Letenky za babku

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 900 €

Dátum pridania: 03.11.2019

Sme cestovateľský portál, ktorý denne uverejňuje tipy na akciové letenky ale aj iný cestovateľský obsah. Robíme to už vyše 5 rokov a chceme sa posunúť ešte daľej :) Preto ťa potrebujeme.

Náplň práce

Jednou vetou: Tvorba zaujímavého cestovateľského obsahu a jeho distribúcia.

Hľadáme niekoho koho baví cestovateľská téma a chce o nej písať. Pôjde o články do magazínu, rozhovory, tipy, triky, novinky a popisy k destináciám. Nemusíš vedieť hľadať lacné letenky. Budeš sa venovať skôr neletenkovému obsahu.

Vytvorením obsahu to samozrejme nekončí. Dobrý obsah treba dostať medzi ľudí. Na to ti poslúžia naše sociálne siete (Instagram, Facebook, email...).

Budeš vyhľadávať zaujímavý obsah, spracovávať ho do textu ale aj graficky (jednoduché programy, šablóny.. nepotrebuješ byť grafik) a posielať ho medzi ľudí.

Pracuje sa v Bratislave v centre mesta ideálne aspoň 3-4 dni v kancelárii ostatné pokojne aj doma.

Požiadavky

Ovládaj prosím:

Ponúkame

Budeš samostatne (s našou pomocou) tvoriť zaujímavý obsah. Je to pekná a zaujímavá práca. Veľa ťa naučíme :)
Plat v závislosti od počtu dní / hodín práce. Vieš byť aj flexibilný/á ale uprednostňujeme niekoho na Full Time.
Kancel v centre mesta / homeoffice / priestor pre tovje kreatívne nápady. Vymysli niečo zaujímavé, prehodnotíme, podporíme a poďme do toho.

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku