LEOPARD PRODUCTION

TV Production Manager

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané10.05.2021

Naša jedinečnosť na slovenskom trhu spočíva v spojení dvoch typov produkcií pod jednou strechou. Okrem live marketingu, ponúkame našim klientom služby zamerané na TV a digitálnu produkciu (reklamné spoty, inštruktážne videá, dokumenty, online prenosy). Skúsenosti s elektronickou produkciou nám umožňujú pozerať na eventové zadania aj z iného uhlu a ponúkať klientom efektívne riešenia implementovania rôznych video príspevkov a projekcií do programu, vrátane ich samotnej produkcie.

Sme jediná eventová agentúra, ktorá je držiteľom prestížneho ocenenia za kreativitu – Zlatý klinec. A to hneď dvojnásobným. To dokazuje, že do našich eventov vnášame kreatívne riešenia, ktoré vieme aj precízne exekuovať. Zisk týchto cien zároveň potvrdzuje správnosť našej vízie, ktorú sme sa rozhodli rozvíjať v BTL segmente a vnášať do eventov realizovaných pre našich klientov.

Náplň práce

• Manažovanie dennej agendy v rámci pridelených TV produkčných projektov agentúry.
• Zastávať úlohu hlavnej kontaktnej osoby medzi agentúrou a produkčnými dodávateľmi.
• Identifikovať správneho dodávateľa pre projekt (hľadať nových režisérov, lokalít atď.).
• Vykonávanie úloh v rámci projektu, príprava časových harmonogramov, tvorba a vyjednávanie rozpočtov.
• Dohliadanie na projekt od pred-produkčnej fázy cez produkčnú až po postprodukčnú fázu.
• Zvládať manažment viacerých projektov v rovnakom čase.
• Dohliadať na čerpanie rozpočtu a požiadavky na dodržanie termínov.
• Podieľať sa na tvorbe, príprave a exekúcii konceptov pridelených projektov.
• Spolupráca s Account Managermi v agentúre.

Požiadavky

• skúsenosť s produkciou online/ATL spotov aspoň 2 roky,
• skúsenosť s tvorbou budgetov a tendrami,
• skúsenosti s výrobou a postprodukciou, ovládanie produkčných postupov a technológií pri tvorbe AV/online diela,
• skúsenosť s komunikáciou s dodávateľmi,
• dobré komunikačné schopnosti a anglický jazyk na úrovni B2,
• prehľad a kontakty v produkčnom odvetví a dodávateľmi,
• schopnosť zostaviť externý team potrebný pre zastrešenie kompletnej produkcie,
• vodičský preukaz skupiny B2,
• Nice to have: skúsenosť s prácou v programe Adobe Premier.

Ponúkame

• viac ako 12 rokov skúseností a odborné know-how,
• správne bláznivých kolegov, ktorí sú veľkí profíci vo svojom odbore,
• pracovať na malých i veľkých eventoch a produkciách, vyskúšať si nové a netradičné produkčné riešenia,
• legendárne agentúrne aj medziagentúrne akcie.