LEOPARD PRODUCTION

Project Leader

FormaFull-time

Platod 1800 €

Úroveň

Pridané25.05.2021

Naša jedinečnosť na slovenskom trhu spočíva v spojení dvoch typov produkcií pod jednou strechou. Okrem live marketingu, ponúkame našim klientom služby zamerané na TV a digitálnu produkciu (reklamné spoty, inštruktážne videá, dokumenty, online prenosy). Skúsenosti s elektronickou produkciou nám umožňujú pozerať na eventové zadania aj z iného uhlu a ponúkať klientom efektívne riešenia implementovania rôznych video príspevkov a projekcií do programu, vrátane ich samotnej produkcie.

Sme jediná eventová agentúra, ktorá je držiteľom prestížneho ocenenia za kreativitu – Zlatý klinec. A to hneď dvojnásobným. To dokazuje, že do našich eventov vnášame kreatívne riešenia, ktoré vieme aj precízne exekuovať. Zisk týchto cien zároveň potvrdzuje správnosť našej vízie, ktorú sme sa rozhodli rozvíjať v BTL segmente a vnášať do eventov realizovaných pre našich klientov.

Náplň práce

• Analyzovanie klientskych potrieb a následné vytváranie projektov a ich prezentovanie.
• Vytváranie kreatívnej idey podujatí, ktorá odráža naplnenie marketingových cieľov klienta a napĺňa strategické ciele podujatia.
• Vytváranie kreatívnych eventových konceptov, ich napĺňanie a vytváranie ponuky pre klienta v spolupráci s Account Managerom a Production Managerom.
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí agentúry (focus na organický rast), prieskum trhu a aktivít konkurencie.
• Plánovanie a prezentovanie pridelených projektov.
• Tvorba rozpočtov v spolupráci s Account Directorom/Account Managerom.
• Kontrola dodržiavania timingu a realizácie stanovených úloh a krokov.
• Pravidelné reportovanie – aktuálny stav projektov, rizikové miesta, dosiahnuté výsledky (interne aj smerom na klienta.
• Rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s klientmi, zlepšovanie imidžu spoločnosti.
• Udržiavanie pravidelného kontaktu s klientom (mailového, telefonického, osobného).
• Vykonávanie iných doplnkových prác, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením servisu pre klienta a fungovania agentúry.

Ako to vyzerá v praxi: príde zadanie/tender, vymyslíš, napíšeš, zadáš grafikovi, povieš, aké vstupy treba naceniť a spolu s Account Managerom odprezentuješ klientovi :)

Požiadavky

• skúsenosť s produkciou (TV produkciou/eventovou produkciou) alebo v kreatívnej/eventovej agentúre aspoň 2 roky,
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,
• anglický jazyk na úrovni B2,
• vodičský preukaz skupiny B,
• nice to have: zmysel pre humor a pozitívny vzťah k práci. ;)

Ponúkame

• viac ako 12 rokov skúseností a odborné know-how,
• správne bláznivých kolegov, ktorí sú veľkí profíci vo svojom odbore,
• pracovať na malých i veľkých eventoch a produkciách, vyskúšať si nové a netradičné produkčné riešenia,
• legendárne agentúrne aj medziagentúrne akcie.