LEOPARD PRODUCTION

Kreatívny Account Manager

FormaFull-time

Platod 1800 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané15.06.2021

Naša jedinečnosť na slovenskom trhu spočíva v spojení dvoch typov produkcií pod jednou strechou. Okrem live marketingu, ponúkame našim klientom služby zamerané na TV a digitálnu produkciu (reklamné spoty, inštruktážne videá, dokumenty, online prenosy). Skúsenosti s elektronickou produkciou nám umožňujú pozerať na eventové zadania aj z iného uhlu a ponúkať klientom efektívne riešenia implementovania rôznych video príspevkov a projekcií do programu, vrátane ich samotnej produkcie.

Sme jediná eventová agentúra, ktorá je držiteľom prestížneho ocenenia za kreativitu – Zlatý klinec. A to hneď dvojnásobným. To dokazuje, že do našich eventov vnášame kreatívne riešenia, ktoré vieme aj precízne exekuovať. Zisk týchto cien zároveň potvrdzuje správnosť našej vízie, ktorú sme sa rozhodli rozvíjať v BTL segmente a vnášať do eventov realizovaných pre našich klientov.

Náplň práce

• Analyzovanie klientskych potrieb a následné vytváranie projektov a ich prezentovanie – ak sa nezľakneš, keď klient zadá virál alebo cieľovku „všetci“, si náš človek

• Vytváranie kreatívnej idey podujatí na základe marketingových cieľov a strategických cieľov podujatia – teda vymyslieť niečo, čo tu nielenže ešte nebolo, ale splní a predčí predstavy klienta

• Vytváranie kreatívnych eventových konceptov v spolupráci s Production Managermi – patriť k sebe totiž budete ako Krtek a lopatka, lebo práve oni tvojim nápadom magicky život vdychujú

• Plánovanie a prezentovanie pridelených projektov – keď vymyslíš, ideš z klienta spraviť fanúšika nápadu

• Tvorba rozpočtov v spolupráci s Account Directorom – excel náš každodenný

• Kontrola toho, či ide všetko podľa plánu (riadime sa heslom: idem, riešim, vyriešené)

• Rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s klientmi, zlepšovanie imidžu spoločnosti – lebo dobrý/á Account/ka je vždy u klienta aspoň na tlačidle 2 rýchlej voľby

• Vykonávanie iných doplnkových prác, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením servisu pre klienta a fungovaním agentúry

• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí agentúry (focus na organický rast), prieskum trhu a aktivít konkurencie

Ako to vyzerá v praxi: príde zadanie/tender, vymyslíš (brainstormuješ pri káve, za stolom, na dvore, na chodbe, vo fitku, na pive...), napíšeš, zadáš grafikovi, povieš, aké vstupy treba naceniť, vytvoríš cenovú ponuku a celé odprezentuješ klientovi :)

Požiadavky

• skúsenosť s produkciou (TV produkciou/eventovou produkciou) alebo v kreatívnej/eventovej agentúre aspoň 3 roky
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,
• anglický jazyk na úrovni B2,
• vodičský preukaz skupiny B,
• nice to have: zmysel pre humor a pozitívny vzťah k práci ;)
• a hlavne si kreatívny/a a sršíš nápadmi J !

Ponúkame

• viac ako 12 rokov skúseností a know-how (aj odpálenie rakety z Mudroňovej sme už u nás začali riešiť)
• správne bláznivých kolegov, ktorí sú veľkí profíci vo svojom odbore,
• pracovať na malých i veľkých eventoch a produkciách, vyskúšať si nové a netradičné produkčné riešenia,
• legendárne agentúrne aj medziagentúrne akcie.