Jakub Džmura z Lemonito

Magento 2 Backend Developer (aj Part-time)

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 2500 €

Úroveň

Pridané21.06.2021

Náplň práce

Moji súčasní klienti spravia tento rok obrat približne 16 miliónov eur v 8 krajinách EÚ a práce na projektoch je viac než dosť. Hľadám posilu, ktorá mne (+ niekoľkým freelance developerom) pomôže s vývojom e-shopov klientov na platforme Magento 2.

Lokalita nie je kľúčová a aktuálne ide o 100 % prácu z domu. Neskôr počas roka vezmem do prenájmu kancelárie v BA. Nie je však nutné byť v Bratislave, hoci by mi to najviac vyhovovalo.

Predstavujem si prácu na faktúru v rozsahu 80 - 160 hodín. Rozsah uvádzam zámerne väčší, pretože mi záleží predovšetkým na kvalite a nie na počte odrobených hodín.

Odmena je závislá od predchádzajúcich skúseností. Viem si predstaviť sumu od 2500€ pri plnom rozsahu. Pri obzvlášť skúsenom človeku určite aj vyššiu.

Požiadavky

Jedinou podstatnou skúsenosťou je Magento 2 na úrovni odborníka (5 rokov, z toho aspoň 2 roky s M2), ktorý dostatočne rozumie použitým patternom architektúry kódu. Mal by si vedieť vytvárať custom moduly, extension atribúty k vlastným entitám a podobne.

Ponúkame

• Práca systémov freelance s veľkou voľnosťou bez korporátnych pravidiel
• Možnosť pracovať na veľkých, významných a zaujímavých projektoch. Na iných aktuálne nepracujem a radšej si vyberám tie, ktoré ma skutočne nadchnú.
• Obrovský priestor na realizáciu svojich nápadov, postupov a návrhov