TonerPartner

E-mail marketér

MestoTrnava

FormaFull-time

Platod 1000 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané01.10.2020

Náplň práce

Hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu e-mail marketing špecialista pre internetový obchod TonerPartner, ktorý aktuálne pôsobí v 6 krajinách (CZ, SK, HU, PL, DE, RO).

Máme záujem prijať človeka, ktorý prevezme správu našich pravidelných newslettrových kampaní. Nehľadáme TOP špecialistu, ale kolegu/kolegyňu, ktorý je zodpovedný/á, má vo veciach poriadok, vie si ustriehnuť deadliny a zároveň sa chce realizovať a využiť pri návrhu kampaní aj svoju kreativitu.

Náplň práce:

  • návrh plánu newslettrových kampaní
  • zadávanie úloh copywriterom a grafikom
  • príprava, testovanie a odosielanie samotných kampaní pre všetky trhy
  • vyhodnocovanie kampaní
  • vzdelávanie a proaktívny sebarozvoj v oblasti e-mail marketingu

Nástroje, s ktorými budete pracovať:

  • ActiveCampaigns
  • Google Docs (spreadsheet / word)
  • Google Analytics
  • Basecamp
  • a ďalšie …

Požiadavky

  • zodpovednosť
  • dodržiavanie termínov
  • systematickosť

Prosím o vyplnenie dotazníka (cez Google Docs): https://forms.gle/z3JmPJGRdetdedrn7

Ponúkame

  • TPP / živnosť
  • stravné lístky, homeoffice
  • vzdelávanie
  • know-how zo 6 európskych trhov

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top