Affiliate sieť Dognet

LARAVEL back-endista - Non-corp & non-agency

MestoRemote

FormaFull-time

Plat2800 — 3500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané24.11.2021

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.

Náplň práce

Viem, viem, hľadať dnes developerov je extra ťažké, tak prejdem k veci :)

Budujeme najlepšiu affiliate sieť v Európe a preto ťa potrebujeme. Robíme na dlhodobom projekte, ktorý prevádzkujeme už roky. Doteraz bol postavený na krabici a teraz to ideme posunúť vyššie. Časť krabice si necháme a zvyšok ideme prerobiť a už na tom pracujeme. Hľadáme preto back-endistu. Front robíme na VUE a back na Laravel a prepájame to cez API-ny.

Práca remote, z domu, ale je nutné vedieť prísť do Bratislavy niekoľkokrát mesačne. Plus na zaučenie, prvé týždne, 3 dni v týždni v BA.

Staviame ho vlastne na zelenej lúke, kedy preklápame krabicu do nášho vlastného riešenia. Budujeme to na najlepšom, čo sa dá dnes získať.

Požiadavky

Fičíme na Laravel a VUE ktoré napájame na API, composeri, GITe a prejdeme aj na Elasticsearch. Všetko máme na Bitbuckete, serveri na Digital Ocean. V minulosti sme mali Nette, ale na tom beží už len pár vecí, ktoré sa budú prerábať. Front-enďák bude riešiť VUE a back-end Laravel a ostatné.

Ponúkame

Dostaneš vybavenie aké len chceš. Aj na domov, aj v kancelárii. 6 monitorov, poriadny komp/mac ... čo len chceš, aby sa ti dobre robilo :) Aj klávesnicu, aj myšku ... proste nedostaneš karpálny tunel aj na hlave po 2 týždňoch.

Neprogramujeme pre klientov, tvoríme reklamnú sieť. Hráme fér a sme fér. V každom momente robíme to najlepšie čo vieme pre naše interné projekty, ktorým veríme a makáme na nich už dlhé roky.

Na nič sa nehráme, sme úprimní a makáme o 106. Nesľubujeme ti hyper-mega plat, percentá vo firme a ani gastráče. Sme relatívne malá, no stabilná firma a rastúca firma, kde robíme všetko fér a otvorene tak, aby si sa do práce tešil. A hlavne, aby si videl výsledky tvojej práce v realite takmer okamžite. Tvoja práca bude ovplyvňovať tisíce ľudí, denno-denne.