LabZone

Front End / Full Stack Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 4000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.06.2021

Vytvárame virtuálne teamy pre seba alebo pre našich klientov. Pracujeme výhradne remote.

Náplň práce

Do jedného z našich virtuálnych teamov hľadáme FrontEnd alebo FullStack človeka, ktorý ma zmysel pre detail, nelezie mu na nervy pixel perfect a v budúcnoti by sa nebál viesť team. Vyvíjaný produkt je z oblasti umelej inteligencie so širokým potenciálnym dopadom a už existujúcou medzinárodnou klientelou.

Požiadavky

Nutné:

  • React
  • plynulá angličtina
  • git
  • PostgreSQL

Bonus:

  • MoleculerJS
  • DevOps.

Ponúkame

Ponúkame mačku alebo psa podľa vlastného výberu zadarmo, aby ti robili spoločnosť, keď budeš pre nás doma kódiť. Ale teraz vážne. Sme nudní, takže:

  • covid-necovid robíš z domu/remote
  • nulacelanulacelanula micromanažmentu
  • minimum rituálov
  • možnosť skúšať nové technológie (už 10 dní sme nemali rozbité node_modules 🎉)
  • flexibilný pracovný čas
  • memečka na firemnom discorde