Kvalitovo / Forbes

Online Marketér

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané17.08.2021

Náplň práce

Si systematický, v online marketingu si doma, máš vzťah ku kvalitným lokálnym značkám? Bavilo by ťa s nimi pracovať, posúvať ich úspech, promovať ich výrobky a hlavne naučiť Slovákov, že “Všade dobré, domáce najlepšie”?

Požiadavky

Ak si:

  • senior marketér aspoň s 5-ročnou skúsenosťou,
  • maš kredibilnú pracovnú históriu v e-commerce marketingu, managoval si PPC kampane, vyznáš sa v čítaní ich dát a následnom modifikovaní budgetov, nastavoval si kampane na soc. sieťach, zber leadov a šírenie newslettrov, spolupracoval si v tejto súvislosti s IT developermi,
  • si zároveň stratég a koncepčný v týchto oblastiach a celkovo,

pošli nám svoj životopis a ukážky projektov, na ktoré si najviac hrdý

Ponúkame

Podiely na zisku spoločnosti. V prípade dosiahnutia významného rastu tržieb, možnosť stať sa spolumajiteľom projektu.

V projekte Kvalitovo.sk, ktorý v priebehu pár mesiacov ako prvý na Slovensku vytvoril e-commerce market place pre vyše 60 kvalitných slovenských vyrobcov a ich vyše 2000 produktov (ponuka výrobcov sa naďalej rozširuje), otvárame pozície pre dvoch kľúčových ľudí. Za Kvalitovom stojí majiteľ ZľavaDňa, Zdenko Hoschek, a svetová mediálna značka so 100-ročnou tradíciou Forbes.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top