Kulturmarket

Office manažér/ka

FormaFull-time

Platod 1050 €

Úroveň

Pridané02.08.2020

Kulturmarket s.r.o. je už niekoľko rokov stabilnou súčasťou kultúrnej scény. Organizujeme podujatia v rôznych dôležitých kultúrnych uzloch, ako napríklad KC Dunaj, Stará tržnica, Ateliér Babylon, V Klub, Kino Úsmev či Kino Hviezda. Eventy, ktoré organizujeme a pripravujeme sa konajú nielen v Bratislave, ale aj v ďalších mestách na celom Slovensku, a darí sa nám aj v Českej republike. Venujeme sa cestovateľským aj vedecko-popularizačným prednáškam, kreatívnym marketom, divadelným predstaveniam, stand-upu, koncertom, párty, diskusiám, atď. Máme za sebou stovky eventov, napríklad koncerty HRANA, Pete Doherty, Tricky, slovenských a českých interpretov, stojíme za populárnym Cestovateľským kinom, robíme zábavný stand-up Pančlajn, vzdelávacie prednášky pod značkou SmartTalk, neustále rastúci Festival udržateľnosti POMALO či ďalšie stabilné párty značky ako Indietronica, Kubánska noc, 90s Party alebo RETRO. V súčasnosti organizujeme aj webináre na rôzne témy v online prostredí.

Náplň práce

  • Vystavovanie faktúr/dokladov a kontrola došlých faktúr/dokladov
  • Kontrola zmlúv a externých nacenení
  • Vytváranie predbežných a finálnych vyúčtovaní
  • Práca s hotovosťou
  • Komunikácia s účtovníčkou a mzdárkou
  • Odovzdávanie podkladov pre účtovníctvo
  • Evidencia príjmov a výdavkov
  • Uhrádzanie faktúr a iných platieb
  • Office management (starostlivosť o kanceláriu, dokupovanie materiálu, hygiena, upratovanie, komunikácia so správcom budovy)
  • Archivácia dokumentov
  • Práca s došlou a odchádzajúcou poštou
  • Zadávanie grafických podkladov do tlače a komunikácia s tlačiarenskou firmou
  • Personálna administratíva
  • Zodpovednosť za tvorbu a aktualizáciu tabuliek
  • Komunikácia s priestormi/partnermi
  • Komunikácia s ticketingovou spoločnosťou
  • Objednávanie a nákup materiálu potrebného na chod akcií (pásky, komponenty, catering, občerstvenie, atd.)
  • Starosť o hosting – domény, maily – administratíva
  • Byť prítomný na príslušných poradách

Požiadavky

  • Organizačné a administratívne zručnosti
  • Samostatnosť a flexibilita, odolnosť voči stresu
  • Veľmi dobré organizačné a plánovacie schopnosti
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Schopnosť pracovať pod tlakom (nevyhnutná)
  • Štruktúrovaný typ osobnosti s orientáciou na detail a schopnosťou prepájať si súvislosti
  • Skúsenosti s vystavovaním faktúr či mzdovou agendou
  • Ekonomické vzdelanie je výhodou
  • Samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť

Ponúkame

  • Príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch s možnosťou vlastného riešenia
  • Možnosť osobného rastu a sebarealizácie
  • Kancelária v centre Bratislavy
  • Priateľský a príjemný kolektív