Kulturmarket

Copywriter/ka v eventovej agentúre

FormaFull-time

Platod 1050 €

Úroveň

Pridané08.12.2020

Kulturmarket s.r.o. je už niekoľko rokov stabilnou súčasťou kultúrnej scény. Organizujeme podujatia v rôznych dôležitých kultúrnych uzloch, ako napríklad KC Dunaj, Stará tržnica, Ateliér Babylon, V Klub, Kino Úsmev či Kino Hviezda. Eventy, ktoré organizujeme a pripravujeme sa konajú nielen v Bratislave, ale aj v ďalších mestách na celom Slovensku, a darí sa nám aj v Českej republike. Venujeme sa cestovateľským aj vedecko-popularizačným prednáškam, kreatívnym marketom, divadelným predstaveniam, stand-upu, koncertom, párty, diskusiám, atď. Máme za sebou stovky eventov, napríklad koncerty HRANA, Pete Doherty, Tricky, slovenských a českých interpretov, stojíme za populárnym Cestovateľským kinom, robíme zábavný stand-up Pančlajn, vzdelávacie prednášky pod značkou SmartTalk, neustále rastúci Festival udržateľnosti POMALO či ďalšie stabilné párty značky ako Indietronica, Kubánska noc, 90s Party alebo RETRO. V súčasnosti organizujeme aj webináre na rôzne témy v online prostredí.

Náplň práce

  • autorská príprava textov na sociálne siete
  • písanie newslettrov a tlačových správ
  • podieľanie sa na marketingových kampaniach eventov
  • hľadanie vizuálnych obsahov a budovanie našich eventových značiek na sociálnych sieťach
  • komunikácia s prekladateľkou

Požiadavky

  • kreatívne myslenie
  • gramatika a štylistika na veľmi dobrej úrovni
  • dobrý time-management
  • samostatnosť a flexibilita
  • dobré organizačné a plánovacie schopnosti
  • pozitívny a „I can do“ prístup k práci
  • spoľahlivosť, dochvíľnosť
  • ochota učiť sa nové veci
  • schopnosť pracovať pod tlakom (nevyhnutná)
  • štruktúrovaný typ osobnosti s orientáciou na detail a schopnosťou prepájať si súvislosti
  • prehľad v kultúrnej scéne

Ponúkame

  • príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch
  • kreatívna práca v malej firme
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť home office
  • možnosť osobného rastu a sebarealizácie
  • kancelária v centre Bratislavy
  • priateľský a príjemný kolektív