Kremsa Digital

DIGITAL MARKETING EXECUTIVE

FormaFull-time

Plat1500 — 2500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.02.2021

Kremsa Digital je digitálna agentúra so zmyslom pre inovácie a partnerstvo. Silná v custom developmente, performance marketingu a tvorbe vlastných produktov/toolov (napr. www.boosterberg.com, alebo www.fans.vote a iné).

Sme pobočkou americkej spoločnosti so sídlom v Pasadene (L.A.) a samozrejmosťou je Google certifikácia a tiež členstvo v celosvetovej sieti SMAK – Social Media Agencies Network.

Kľúčoví klienti: Pastilla Inc., Paramount, Barbie, Microsoft, Warner Pacific, Ayzenberg, Wizard World, Jack Daniels, MG Motor, Vivien, Mitsubishi, Volvo, AUDI, Summit Motors Bratislava, Auto Palace, Group M a veľa iných.

Náplň práce

Hľadáme šikovného človeka, ktorý zvládne digitálne projekty, komunikovať s klientom a riadiť jeho realizáciu v tíme alebo samostatne. Digitálne projekty sú napríklad podpora budovania značky, PPC kampane, podpora pri vývoji webových aplikácií, komunikácia na sociálnych sieťach, základy copywritingu a SEO.

Potrebujeme niekoho, kto je flexibilný, proaktívny a trošku kreatívny. Niekto, kto hovorí po anglicky a vie samostatne pracovať. Nadšenca, ktorý sa venuje online marketingu, je ochotný sa učiť a zadávanie úloh a následná exekutíva mu nerobí problém. Hľadáme otvoreného, ​​spoľahlivého a pracovitého človeka, ktorý sa rád chopí aj klienta z automotive oblasti.

Privítali by sme, aby bol kandidát ochotný pracovať aj na amerických projektoch, t.j. podľa USA časového pásma.

Požiadavky

Náš budúci kolega by mal mať tieto zručnosti a skúsenosti:

  • skvelý v komunikácii
  • otvorený klientom z automotive segmentu
  • dobrá angličtina
  • marketingové zázemie – najmä digitálny marketing
  • zameraný na detaily
  • dobre organizovaný a schopný samostatne pracovať
  • vítané skúsenosti ako account manager
  • mal by byť otvorený novým trendom, nadšencom nových technológií, aplikácií
  • pojmy ako PPC, SEO, UX, UI by mu nemali byť cudzie, ale nemusí byť expertom
  • skúsenosť s analýzou a vykazovaním údajov webových stránok a kampaní vítaná

Ponúkame

Úspešného kandidáta čaká zaujímavá práca na SK aj na USA projektoch. Stane sa súčasťou tímu zloženého z vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí sú nadšení svojou prácou a pre klientov prinášajú merateľné výsledky. Bude pracovať na projektoch pre stredne veľkých slovenských aj nadnárodných klientov, ako aj na interných projektoch (www.Boosterberg.com, www.HitScout.com, www.Fans.vote, www.SMBee.io, www.LearningBee.io.). Môže byť zapojený do medzinárodných projektov v spolupráci s kolegami z našej druhej kancelárie v USA.

Máme flexibilný pracovný čas, mimoriadne priateľskú, neformálnu pracovnú atmosféru. Sídlime v bratislavskej mestskej časti Petržalka.

Každý rok dostávajú naši zamestnanci vzdelávací poukaz v hodnote 500 EUR, ktorý môžu použiť na akýkoľvek druh vzdelávania.

OČAKÁVANÝ MESAČNÝ PLAT
Na základe znalostí a predchádzajúcich skúseností: 1 500 EUR – 2 500 EUR brutto + výkonnostný bonus

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM PROCESE
Okrem životopisu nám poskytnite odkaz na váš profil na Facebooku, Twitteri, LinkedIne alebo na váš blog, web či akýkoľvek odkaz, o ktorom si myslíte, že by pre nás mohol byť relevantný. Zašlite CV na [email protected] alebo zavolajte na 0918 63 99 46. Ďakujeme!